Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon száraz, normál hajra készült. Az aranysárga, áttetsző samponba a természet remekei kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

nyuszika39

2020. március 18.

Tegnap használtam először, balzsamjával együtt. Nagyon szép fényes, pihepuha lett tőle a hajam, ami nem tetszik nekem, hogy rettentő nehéz eloszlatni a hajon. Próbáltam vízzel is higítani, úgy talán kicsit könnyebb, ezt leszámítva eddig meg vagyok vele elégedve.

UPDATE:
Rettentően szárítja a hajamat, viszket tőle a fejbőröm és hámlik is....Olyan szinten szárítja és nem tudom mit tesz a hajammal, hogy konkrétan egy hét után is csak azért mosom meg, mert miért ne, de nem azért mert zsíros lenne....Egy hét után semi zsírosság, csak egy száraz seprűszerű haj....Le kell pontozzam sajnos, ez is egy túlértékelt túlárazott manna termék mint a többi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

UPDATE:

Barbussh

2020. január 12.

Én sosem voltam jó barátságban a natúr samponokkal, olyan gubancot csinálnak a fejem tetejére, amit minimum fél óra kibogózni, sajnos ez ezzel a termékkel sincs másképp, de mégis megéri használni. Már 2 flakonnal elhasználtam, eltűnt a korpa, a viszketés, egy csodálatos lágy, puha és csillogó hajat kaptam tőle. Az illata is nagyon kellemes. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Gabrielaa

2019. december 24.

Akciósan vettem.Ma mostam először vele hajat.Kevés kell belőle,jól habzik és tisztit.Kis samponos flakonomban vizzel jól felhigitva használom a samponjaimat.Csak a fejbőrt illetve az első pár centit mosom át vele a többi részén csak átfolyik a samponos viz.Annyi elég is.Pici balzsam a végekre és kész.Sem lakkot,sem hajhabokat nem használok.2-3 naponta mosom általában ami nekem megfelel.Hosszabb használat kell hogy kiderüljön jó-e a termék.Pl.egy év alatt ha ezzel mosom mennyire száritja ki,elég tiszta lesz-e a haj.Ha lelapul azt nem kedvelem.Ha seprűsre száritja azt sem.Illata valahogy emlékeztet egy gyermekkori samponunkra a 80-as évekből.Egyenlőre tetszik.Update:3.napon kellett újra mosnom.Addig jól birta a hajam pedig a harmadik napon ocsmányul szokott kinézni.Jó fényes,könnyű a hajam.Enyhe természetes hullámosságát nem csökkenti hála égnek.Fejbőröm nem viszket és a korpásodás is csökkent.Hajmosáskor sok haj ki szokott jönni de most 1-2 szál jött csak ki.Ha ennyire bejön fejbőrömnek és hajamnak megmaradok ennél.Update:Egy hónapja használom.Nem rakódik rá semmi a hajamra,nem nehezül el.Nyugodt a fejbőröm is.Kellőképpen tiszta a hajam.Nincs hajhullás sem korpa.Balzsam kell pici a végekre.Hajmosások közötti időt nem tolja ki de az én hajam ilyen.Vennem kell mert még egy hónapig elég talán.2-3 naponta mosom felhigitva a sampont.Egy flakon szerintem igy másfél-két hónapig elég.Havonta 1000-1200 ft költséget megér ez a szuper termék.2019 december 19.:Most vettem a 2.flakonnal.Sokáig elég volt,kevés kell belőle.4 honap alatt fogyott el.Néha megmostam ezzel-azzal de ez igazán tisztit.Nem toredezik a hajam,konnyu kifesulni.Kitolja a mosások kozotti időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Martu0508

2019. december 6.

Amikor elkezdtem a curly girl method alapján ápolni a hajam, olyan göndörbarát terméket kerestem első körben, ami a drogériákban elérhető. Mivel a manna termékeit tapasztalatból ismerem, ezért inkább efelé hajlottam. Alapvetően teljesen elégedett vagyok a termékkel, már mosás után érzem, hogy nem szárítja annyira a hajam, mint egy átlagos sampon. Ennek ellenére nagyon jól tisztít, nálam sűrű habja is van. Az átlagos samponoktól őrülten viszket a fejem, ettől csak minimálisan (a helyi vízben van valami, ami ezt nálam kiváltja, de egy csodaszer kategóriás sampon ezt is kezeli) , ezért nem kapja meg az öt csillagot. Szívesen újravenném, de magamat ismerve úgyis kipróbálok mást, ha elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Odinnaf

2019. október 3.

imádom! Több manna terméket próbáltam már ki, valahogy egyik sem volt csodaszer számomra. Ez viszont az! Szuperül habzik, nagyon kicsi mennyiség elég belőle. Jó az illata, nem szárítja a hajam, és egy nappal tovább bírja mosás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Szepis

2019. szeptember 12.

Sziasztok, hát akkor Manna fan lettem hivatalosan is😀 Már kipróbáltam a Mannás arcpakolásokat, olajakat és mivel a samponommal nem voltam elégedett (Nature box) kerestem valami megoldást, ami nem olyan "szennyezett"... rá esett a választásom itt szeretném is megköszönni nektek, hogy ez a fórum van és a hozzászólásokkal tapasztalatokkal segítjük egymást. Tehát a sampon nagyon féltem bevallom a hajam az egyik legfontosabb része a létemnek, nagyon erős vastag szálú hála az égnek sűrű is, sötétbarna hajam van derék közepéig ér, mindig irigykedve néznek megdicsérnek van hogy simogatják és ezért a lehető legjobbat szerettem volna neki😉 Manna ... tehát mentes, árban nekem első gondolatra nem gazdaságos /megfelelő (hosszú, dús haj=sok kell belőle) de ma megvettem a sampont és hozzá akciós volt a gyömbéres balzsam. Azt mondtam, hogy remélem örökre ilyen érzés lesz vele hajat mosni ezt a csodálatos érzést fogom mindig érezni, mint most. Egyszerűen, ha nem próbálom ki el sem hiszem, hogy működik ez a sampon! A sampont egy kis flakonba felhigítottam és úgy használtam, így gazdaságos és jobban is habzik. Nem állt össze a hajam finom puha jó illatú lett utána meg a balzsamot tettem a végeire. A fésülés könnyű volt ( Tangle Teezer) utána megszokásból leolajoztam a végeket, de ha kimarad az sem baj és meglepetésemre olyan lett a hajam amilyet szerettem volna egyenes, táplált, puha könnyű 👌 szóval nekem bejött mondom, remélem így marad mert akkor örökre barátok leszünk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Mary93

2019. május 29.

Eléggé érzékeny a fejbőröm, hámlik, pirosodik így sok vele a bajom de ezzel a samponnal sikerült javítani a helyzeten és a zsírosodás is sokat javult. A két naponta történő hajmosás helyett most már elég 4 naponta mosnom és teljesen vállalható. Az illatát nagyon szeretem, a hajamon pedig már mosás közben is érződik hogy bársonyosabb.
Egy tubussal használtam el eddig belőle tehát volt időm tapasztalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Egy tubussal használtam el eddig belőle tehát volt időm tapasztalni. :)

harmonia93

2019. május 12.

Roaccutan kúra vége felé vettem, amikor rettenetesen száraz volt a fejbőröm, és hullott a hajam. Arra az állapotra nagyon bevált, általánosságban heti egyszer használtam. Szerettem az illatát! Viszont amióta visszaállt a fejbőröm normál működése, nem nekem való, mert eredetileg gyorsan zsírosodó hajam van. Az én tapasztalataim szerint viszont a nagyon száraz hajra jól működik, ezért semmiképp nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Guinevere97

2019. március 31.

1 csillag, mert ennél kevesebbet nem lehet adni :( pedig nagyon szeretném szeretni.
No shampoo életmódot követek, tehát nem használok sampont, csak természetes alternatívákat helyette. Ma viszont olajos hajpakolás volt rajtam, gondoltam nem biztos, hogy a rozslisztes "samponom" leviszi, úgyhogy előkerült ő. Régebben sem vált be, de gondoltam adok neki egy esélyt.
Hát a kókuszolajat azt levitte! Meg minden mást is valószínűleg. Száraz, gubancosra állt össze a hajam még a tus alatt. Sok szál ki is hullott, illetve csikorgósan tisztára mosta. Zéró kíméletesség. Pedig elvileg száraz hajra van...én ezt nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Pötty

2019. március 27.

Göndör hajamra vettem, amit rendszeresen vasalok. Eddig kétszer használtam és úgy tűnik, hogy beválik.
Hajmosáskor talán kicsit több kell belőle a folyós állag miatt, hogy jó habos legyen, de a második mosásnál már megfelelő. Tiszta érzésem van tőle, nem érzem, hogy ránehezedne a hajamra, könnyű kimosni. Balzsamot muszáj használni hozzá, mert magában, vizesen sprőd érzetet nyújt. Én a Fructis macadamiás hajpakolással használom. Nagyon szépen göndörödik hajam tőle, de ha kivasalom, akkor is a helyzethez képest szép fényes és nem göndörödik vissza egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.