Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon száraz, normál hajra készült. Az aranysárga, áttetsző samponba a természet remekei kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

Odinnaf

2019. október 3.

imádom! Több manna terméket próbáltam már ki, valahogy egyik sem volt csodaszer számomra. Ez viszont az! Szuperül habzik, nagyon kicsi mennyiség elég belőle. Jó az illata, nem szárítja a hajam, és egy nappal tovább bírja mosás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Szepis

2019. szeptember 12.

Sziasztok, hát akkor Manna fan lettem hivatalosan is😀 Már kipróbáltam a Mannás arcpakolásokat, olajakat és mivel a samponommal nem voltam elégedett (Nature box) kerestem valami megoldást, ami nem olyan "szennyezett"... rá esett a választásom itt szeretném is megköszönni nektek, hogy ez a fórum van és a hozzászólásokkal tapasztalatokkal segítjük egymást. Tehát a sampon nagyon féltem bevallom a hajam az egyik legfontosabb része a létemnek, nagyon erős vastag szálú hála az égnek sűrű is, sötétbarna hajam van derék közepéig ér, mindig irigykedve néznek megdicsérnek van hogy simogatják és ezért a lehető legjobbat szerettem volna neki😉 Manna ... tehát mentes, árban nekem első gondolatra nem gazdaságos /megfelelő (hosszú, dús haj=sok kell belőle) de ma megvettem a sampont és hozzá akciós volt a gyömbéres balzsam. Azt mondtam, hogy remélem örökre ilyen érzés lesz vele hajat mosni ezt a csodálatos érzést fogom mindig érezni, mint most. Egyszerűen, ha nem próbálom ki el sem hiszem, hogy működik ez a sampon! A sampont egy kis flakonba felhigítottam és úgy használtam, így gazdaságos és jobban is habzik. Nem állt össze a hajam finom puha jó illatú lett utána meg a balzsamot tettem a végeire. A fésülés könnyű volt ( Tangle Teezer) utána megszokásból leolajoztam a végeket, de ha kimarad az sem baj és meglepetésemre olyan lett a hajam amilyet szerettem volna egyenes, táplált, puha könnyű 👌 szóval nekem bejött mondom, remélem így marad mert akkor örökre barátok leszünk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Gabrielaa

2019. augusztus 14.

Akciósan vettem.Ma mostam először vele hajat.Kevés kell belőle,jól habzik és tisztit.Kis samponos flakonomban vizzel jól felhigitva használom a samponjaimat.Csak a fejbőrt illetve az első pár centit mosom át vele a többi részén csak átfolyik a samponos viz.Annyi elég is.Pici balzsam a végekre és kész.Sem lakkot,sem hajhabokat nem használok.2-3 naponta mosom általában ami nekem megfelel.Hosszabb használat kell hogy kiderüljön jó-e a termék.Pl.egy év alatt ha ezzel mosom mennyire száritja ki,elég tiszta lesz-e a haj.Ha lelapul azt nem kedvelem.Ha seprűsre száritja azt sem.Illata valahogy emlékeztet egy gyermekkori samponunkra a 80-as évekből.Egyenlőre tetszik.Update:3.napon kellett újra mosnom.Addig jól birta a hajam pedig a harmadik napon ocsmányul szokott kinézni.Jó fényes,könnyű a hajam.Enyhe természetes hullámosságát nem csökkenti hála égnek.Fejbőröm nem viszket és a korpásodás is csökkent.Hajmosáskor sok haj ki szokott jönni de most 1-2 szál jött csak ki.Ha ennyire bejön fejbőrömnek és hajamnak megmaradok ennél.Update:Egy hónapja használom.Nem rakódik rá semmi a hajamra,nem nehezül el.Nyugodt a fejbőröm is.Kellőképpen tiszta a hajam.Nincs hajhullás sem korpa.Balzsam kell pici a végekre.Hajmosások közötti időt nem tolja ki de az én hajam ilyen.Vennem kell mert még egy hónapig elég talán.2-3 naponta mosom felhigitva a sampont.Egy flakon szerintem igy másfél-két hónapig elég.Havonta 1000-1200 ft költséget megér ez a szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Mary93

2019. május 29.

Eléggé érzékeny a fejbőröm, hámlik, pirosodik így sok vele a bajom de ezzel a samponnal sikerült javítani a helyzeten és a zsírosodás is sokat javult. A két naponta történő hajmosás helyett most már elég 4 naponta mosnom és teljesen vállalható. Az illatát nagyon szeretem, a hajamon pedig már mosás közben is érződik hogy bársonyosabb.
Egy tubussal használtam el eddig belőle tehát volt időm tapasztalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Egy tubussal használtam el eddig belőle tehát volt időm tapasztalni. :)

harmonia93

2019. május 12.

Roaccutan kúra vége felé vettem, amikor rettenetesen száraz volt a fejbőröm, és hullott a hajam. Arra az állapotra nagyon bevált, általánosságban heti egyszer használtam. Szerettem az illatát! Viszont amióta visszaállt a fejbőröm normál működése, nem nekem való, mert eredetileg gyorsan zsírosodó hajam van. Az én tapasztalataim szerint viszont a nagyon száraz hajra jól működik, ezért semmiképp nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Guinevere97

2019. március 31.

1 csillag, mert ennél kevesebbet nem lehet adni :( pedig nagyon szeretném szeretni.
No shampoo életmódot követek, tehát nem használok sampont, csak természetes alternatívákat helyette. Ma viszont olajos hajpakolás volt rajtam, gondoltam nem biztos, hogy a rozslisztes "samponom" leviszi, úgyhogy előkerült ő. Régebben sem vált be, de gondoltam adok neki egy esélyt.
Hát a kókuszolajat azt levitte! Meg minden mást is valószínűleg. Száraz, gubancosra állt össze a hajam még a tus alatt. Sok szál ki is hullott, illetve csikorgósan tisztára mosta. Zéró kíméletesség. Pedig elvileg száraz hajra van...én ezt nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Pötty

2019. március 27.

Göndör hajamra vettem, amit rendszeresen vasalok. Eddig kétszer használtam és úgy tűnik, hogy beválik.
Hajmosáskor talán kicsit több kell belőle a folyós állag miatt, hogy jó habos legyen, de a második mosásnál már megfelelő. Tiszta érzésem van tőle, nem érzem, hogy ránehezedne a hajamra, könnyű kimosni. Balzsamot muszáj használni hozzá, mert magában, vizesen sprőd érzetet nyújt. Én a Fructis macadamiás hajpakolással használom. Nagyon szépen göndörödik hajam tőle, de ha kivasalom, akkor is a helyzethez képest szép fényes és nem göndörödik vissza egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Remedios

2019. január 10.

Vékonyszálú, szőkére festett hajamon próbáltam. A sampon önmagában száraz szénaboglyát csinált a hajamból, amin balzsammal lehetett csak segíteni. Sokkal, de sokkal jobban kiszárította a hajamat, mint eddig bármilyen más sampon. Viszont 2 nap után olyan zsíros lett a hajtövem tőle, mintha 2 hete nem mostam volna hajat. Használtam 2 hónapig, hátha adaptálódik hozzá a fejbőröm, de nem :( Nekem ablakon kidobott pénz volt. Az illata kellemes, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Kicsi77

2018. november 27.

Az én hajam iszonyat problémás: vékonyszálú, kevés, töve zsírosodásra hajlamos, vége száraz. Nem könnyű eltalálni a megfelelő sampont, mert vékonysága miatt mindentől száll. :( A barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a sampont a rózsaszín kondicionálóval együtt. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, mert a natúr samponokban már annyiszor csalódtam és mert a Manna zöld színű hajmosó szappanja valami borzalom volt az én hajamra. Na de ez, szuper. Jól tisztít, van tömege a hajamnak ééééés egyáltalán nem száll!!!! A kondicionáló sem nehezíti el. Így együtt tökéletes. Remélem így is marad és nem szokik hozzá a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

KittyMitty

2018. november 11.

November 1.
Három hete használom és azt kell mondanom, az eddigi legjobb sampon amit valaha használtam, kenterbe veri az összes eddigi sampont, akár natúr volt, akár nem. Jól habzik, nem durván, de hatékonyan dolgozik. Eddig kétnaponta mostam hajat és a második nap végére már látszott, hogy zsíros, most három nap után még simán frissenmosottnak tűnik, amit el sem hiszek...
A balzsammal együtt használom, isteni a végeredmény!!

November 11.
Azóta is nagyon jól szuperál, illetve felfedeztem egy másik csodáját. Elfogyott a kedvenc arctisztító habom, gondoltam kipróbálom ezt a sampont, összetevők alapján semmi olyan nincs benne, ami zavarná az arcom. Az adott pillanatban vagy ez volt, vagy egy sima hipermarketes folyékony szappan, szóval rá voltam szorulva... És komolyan, arctisztításra is szuper, puha volt tőle a bőröm, úgyhogy kb. két hete használom arcra is, mivel oda is simán bevált. Tudom, nem arra találták ki, de anno az arcmosó mannámat is használtam néha hajra, most pedig fordítva...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

November 1.
A balzsammal együtt használom, isteni a végeredmény!!

November 11.