Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Samponok

"A Manna natúr sampon száraz, normál hajra készült. Az aranysárga, áttetsző samponba a természet remekei kerültek. Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket."

Dyana91

2021. február 20.

Egy hajmosás alkalmával nagyon sokat kell belőle használnom és akárhogy öblítem le mindig marad egy réteg belőle a hajamon.A végeredmény nagyon gubancos lesz,alig lehet kifésülni.Az illata viszont nagyon finom gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Zafado

2020. augusztus 17.

Nem vagyok vele megelégedve. Azért vettem, hogy kicsit ki tudjam tolni a 2 naponta szükséges hajmosást, ezzel sem sikerült. De legalább drága és gyorsan fogy. Az én fejbőrőmet és a hajamat nem szárította legalább, de semmivel nem tud többet, mint egy pár száz forintos SLS-es sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Pötty

2020. május 23.

Update 2020.05.23:
Sajnos elválnak útjaink, mert annyira sprőd és gubancos a hajam a samponozás után, hogy rengeteg kihullik, mire a balzsammal ki tudom bogozni.

2019.03.27
Göndör hajamra vettem, amit rendszeresen vasalok. Eddig kétszer használtam és úgy tűnik, hogy beválik.
Hajmosáskor talán kicsit több kell belőle a folyós állag miatt, hogy jó habos legyen, de a második mosásnál már megfelelő. Tiszta érzésem van tőle, nem érzem, hogy ránehezedne a hajamra, könnyű kimosni. Balzsamot muszáj használni hozzá, mert magában, vizesen sprőd érzetet nyújt. Én a Fructis macadamiás hajpakolással használom. Nagyon szépen göndörödik hajam tőle, de ha kivasalom, akkor is a helyzethez képest szép fényes és nem göndörödik vissza egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Update 2020.05.23:

2019.03.27

szfruzsi

2020. május 5.

Szőkített,vastag szálú hajamra használom és meglepően jo rá, egyáltalán nem zsíros tőle, én balzsammal együtt használom,anélkül lehet szárítaná.
Egyedüli negatívom,hogy nem locsolom,mégis szerintem nagyon-nagyon gyorsan fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

peach

2020. április 24.

Szerintem mostanában megváltoztatták az összetevőket vagy rosszabb minőséggel dolgoznak. 3 éve használom ezt a sampont és eddig csak akkor vettem mást ha tényleg nem volt sehol, annyira bevált. A legutóbbi 2 tubus viszont engem is éget, csíp, a homlokomon ahol éri órákig vörös foltok vannak mintha kimarná a bőrt. Mosás után rettenetesen viszket tőle a fejbőröm. Nagyon csalódott vagyok mert a hatásával abszolút meg voltam elégedve, de többet nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

nyuszika39

2020. március 18.

Tegnap használtam először, balzsamjával együtt. Nagyon szép fényes, pihepuha lett tőle a hajam, ami nem tetszik nekem, hogy rettentő nehéz eloszlatni a hajon. Próbáltam vízzel is higítani, úgy talán kicsit könnyebb, ezt leszámítva eddig meg vagyok vele elégedve.

UPDATE:
Rettentően szárítja a hajamat, viszket tőle a fejbőröm és hámlik is....Olyan szinten szárítja és nem tudom mit tesz a hajammal, hogy konkrétan egy hét után is csak azért mosom meg, mert miért ne, de nem azért mert zsíros lenne....Egy hét után semi zsírosság, csak egy száraz seprűszerű haj....Le kell pontozzam sajnos, ez is egy túlértékelt túlárazott manna termék mint a többi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

UPDATE:

Barbussh

2020. január 12.

Én sosem voltam jó barátságban a natúr samponokkal, olyan gubancot csinálnak a fejem tetejére, amit minimum fél óra kibogózni, sajnos ez ezzel a termékkel sincs másképp, de mégis megéri használni. Már 2 flakonnal elhasználtam, eltűnt a korpa, a viszketés, egy csodálatos lágy, puha és csillogó hajat kaptam tőle. Az illata is nagyon kellemes. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Gabrielaa

2019. december 24.

Akciósan vettem.Ma mostam először vele hajat.Kevés kell belőle,jól habzik és tisztit.Kis samponos flakonomban vizzel jól felhigitva használom a samponjaimat.Csak a fejbőrt illetve az első pár centit mosom át vele a többi részén csak átfolyik a samponos viz.Annyi elég is.Pici balzsam a végekre és kész.Sem lakkot,sem hajhabokat nem használok.2-3 naponta mosom általában ami nekem megfelel.Hosszabb használat kell hogy kiderüljön jó-e a termék.Pl.egy év alatt ha ezzel mosom mennyire száritja ki,elég tiszta lesz-e a haj.Ha lelapul azt nem kedvelem.Ha seprűsre száritja azt sem.Illata valahogy emlékeztet egy gyermekkori samponunkra a 80-as évekből.Egyenlőre tetszik.Update:3.napon kellett újra mosnom.Addig jól birta a hajam pedig a harmadik napon ocsmányul szokott kinézni.Jó fényes,könnyű a hajam.Enyhe természetes hullámosságát nem csökkenti hála égnek.Fejbőröm nem viszket és a korpásodás is csökkent.Hajmosáskor sok haj ki szokott jönni de most 1-2 szál jött csak ki.Ha ennyire bejön fejbőrömnek és hajamnak megmaradok ennél.Update:Egy hónapja használom.Nem rakódik rá semmi a hajamra,nem nehezül el.Nyugodt a fejbőröm is.Kellőképpen tiszta a hajam.Nincs hajhullás sem korpa.Balzsam kell pici a végekre.Hajmosások közötti időt nem tolja ki de az én hajam ilyen.Vennem kell mert még egy hónapig elég talán.2-3 naponta mosom felhigitva a sampont.Egy flakon szerintem igy másfél-két hónapig elég.Havonta 1000-1200 ft költséget megér ez a szuper termék.2019 december 19.:Most vettem a 2.flakonnal.Sokáig elég volt,kevés kell belőle.4 honap alatt fogyott el.Néha megmostam ezzel-azzal de ez igazán tisztit.Nem toredezik a hajam,konnyu kifesulni.Kitolja a mosások kozotti időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 24.

Martu0508

2019. december 6.

Amikor elkezdtem a curly girl method alapján ápolni a hajam, olyan göndörbarát terméket kerestem első körben, ami a drogériákban elérhető. Mivel a manna termékeit tapasztalatból ismerem, ezért inkább efelé hajlottam. Alapvetően teljesen elégedett vagyok a termékkel, már mosás után érzem, hogy nem szárítja annyira a hajam, mint egy átlagos sampon. Ennek ellenére nagyon jól tisztít, nálam sűrű habja is van. Az átlagos samponoktól őrülten viszket a fejem, ettől csak minimálisan (a helyi vízben van valami, ami ezt nálam kiváltja, de egy csodaszer kategóriás sampon ezt is kezeli) , ezért nem kapja meg az öt csillagot. Szívesen újravenném, de magamat ismerve úgyis kipróbálok mást, ha elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Odinnaf

2019. október 3.

imádom! Több manna terméket próbáltam már ki, valahogy egyik sem volt csodaszer számomra. Ez viszont az! Szuperül habzik, nagyon kicsi mennyiség elég belőle. Jó az illata, nem szárítja a hajam, és egy nappal tovább bírja mosás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.