Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Manna első krémes arcpakolása - varázslatos színű, mesés hatóanyagokkal gazdagított rózsaszín agyagos krémpakolás aloe vera vajjal.

• kizárólag natúr összetevőkből áll
  • tiszta, növényi olajok és vajak adnak találkozót egymásnak a krémpakolásban
  • szemet gyönyörködtető színéről az ásványi anyagokban gazdag rózsaszín agyag gondoskodik
  • egzotikus sheavajat, gyengéd édesmandula-olajat, simogató kókuszolajat, bársonyos jojobaolajat és aloe vera vajat is kevertek bele
  • a bőr a lehető legteljeskörűbb kényeztetést kapja tőle

mafalda

2020. január 20.

Végre beszereztem, kipróbaltam és minden klassz de egy nehéz és hosszadalmas rituálé a lemosása...
Illata semleges, őszintén szólva én semmi illatot nem érzek, de hát natur így nem is várom tőle. A színe csodás, a rózsaszín árnyalatai közül is a kedvencem. :)
Hatásáról semmit nem tudok mondani, én nem éreztem semmit, de ehhez hozzá kell tennem hogy annyit mostam az arcom, hogy csak na. Már amikor felkentem a pakolást akkor szembesültem vele, hogy a kezemről szappannal se nagyon akart lejönni. Gondoltam az arcomról majd vattakoronggal letörölöm, mondjuk írja is hogy le kell törölni, nem mosni. De 2 vatta se volt elég, ezután öblítettem az semmit sem ért, így micellás vízes koronggal lemostam mégegyszer, azt nem tudtam eldönteni hogy alapozós lett e vagy ennek a színe fogta meg, remélem az utóbbi mert ha nem hogy tisztít?! 🙄
Mindent összevetve jó lehet ha vki 30-40 percet szán az arctisztításra. Meg mivel egész jók az összetevői lehet nem gond ha marad a bőrön róla...

Update! Szuper, fel kell pontoznom, a pattanásaimat (amik nem tudom talán tejtől vannak) nagyon szépen visszahúzza, ja és zöld tea illata van ahogy a flakon közepéhez érek.😍 Már nem sikálom az arcom, áttörlöm és krémezem nem gond hogy marad rajt egy kis réteg, úgy érzem nyugtatja, táplálja a bőröm.!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

KAndiiii

2020. január 9.

Nem bántam meg a vásárlást, de újrarendelni nem fogom. A hatása átlagos, lemosni macerás. Kíváncsi leszek hogy sokadik alkalommal is így gondolom e majd, mert azért sok időt nem adtam neki a bizonyításra, de eddig olyan egynek jó lesz kategória. Hozzá teszem, kétszer rendeltem eddig a Manna oldaláról, és belőlem alapvetően ellenszenvet váltott ki az a negédes, arcbatolós marketing ami miatt a meglevő termékeket elhasználom, de nem fogok több mannás cuccot venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

senskin

2019. december 29.

Kombinált zsíros a bőröm, de vízhiányos. Ez a pakolás egy csúcs, csodaszer tényleg. Azt adja amit ígér és istenien feltölt és hidratál. Tuti újrarendelem! :) Az összetevő lista hiányos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Olyan téren volt csak csalódás, hogy nincs illata, pedig minden alkalommal reménykedek benne, hogy most kivételesen rózsaillata lesz :P Az arcbőröm puhítja, feltölti. Leszedni (szégyen, nem szeretek pazarolni ilyen téren, de itt kell) micellás kendővel szoktam, az egyben leszedi és utóápolja a bőröm, ez a method abszolút bevált hozzá! A mosdókagylónk viszont nem csípi, alapos nagytakarítást igényel, emiatt, és a felvitele miatt nehézkes használni. A hatása 5 lenne, de két pontot levonok az illatmentesség és a kendőpazarlás/nehéz, kb lehetetlen eltávolíthatósága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Damayanti

2019. június 2.

Nagy reményekkel és elvárásokkal rendeltem, nem is rossz, de kicsit csalódás. Illata nincs, színe tetszik, összetevői is, állagra elég jó krémes, de helyenként darabos. Használni felkenéskor egyszerű, jó hogy kész kikevert termék, nem kell vele pancsolni, de ahogy fel viszem az arcomra, rögtön megfogja a kezem, azonnal bő vízzel kell leöblíteni. Az arcról is macera eltávolítani, kozmetikai nedves kendővel le kell törölni a nagyját, a maradékot bő meleg v8zzel, lehetőleg arctisztító szivaccsal (amit szintén meg fog) hosszan kell öblíteni mure lejön. Ha nincs kozmetikai kendő, csak öblítéssel kb le se jön rendesen. Kicsit szárítja a bőrt, más látványos hatása nincs. Így kicsit drága volt, nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

LengyelEva84

2019. április 6.

Remek termék, hidratál, feltölt, csajos. Lemosását egy kímélő habzó géles formulával ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Nymphea

2019. február 1.

Nekem sajna nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni. A hatása olyan átlagos, ráadásul a maszk nem a relaxációt jelenti számomra, hanem azt a végeláthatatlan hercehurcát, ami a lemosásával jár. Minimum 10 bevizezett vattakorong működik közre, de úgyis macerás, bőrkínzó és szörnyű eltávolítani. A hajat és ruhát is befogja, szóval hajmosás előtt alkalmazom. Nem éri meg az árát, ha nagy nehezen leimádkozom a pofimról, akkor meg marad utána egy enyhén zsíros és hullaszínű arc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Stroopie

2019. január 7.

Karácsonyra kaptam ezt a csodaszert...és tényleg az.
A bőröm eléggé rakoncátlan volt, száraz is, de alkalmanként pattanásos , sosem tudtam, hogy éppen milyen kedve lesz aznap. Sok mindent próbáltam rá, több kozmetikusnál is jártam, de nem jártam sikerrel. Nagyjából fél éve kezdtem el használni a MANNA zöldteás pakolását, ami csodát tett a bőrömmel...azt hittem, a hatást nem lehet fokozni, egészen addig, ameddig ki nem próbáltam ezt az arcpakolást.
A bőröm puha és hidratált lesz tőle, több napon keresztül érzem a hatását, nagyon kellemes illata van ( és ha ajtót nyitok egy váratlan látogatónak sem ijed meg egy iszapszörnytől, mint a zöldteás esetében :D - ettől függetlenül azt is nagyon szeretem.)
Mindenkinek ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Karácsonyra kaptam ezt a csodaszert...és tényleg az.
Mindenkinek ajánlani tudom :)

KrauszSzevinKriszta

2018. december 25.

3 hete használom, heti 2-szer és imádom a hatását!
Kombinált, erősen vízhiányos bőrömmel csodát tesz. Ápolja, feltölti, hidratálja. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Sokféle pakolást, maszkot próbáltam ki, de maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

3 hete használom, heti 2-szer és imádom a hatását!

Lanie

2018. október 21.

Őszintén nagyon szeretem használni még úgy is, hogy nem olyan egyszerű az eltávolítása mint egy egyszerű pakolásnak. Kellemes natúr illat, könnyű állag. A lemosásnál ajánlok egy vizes szivacsot amit körkörös mozdulatokkal haladva sokkal könnyebb eltávolítani az agyag állagából kifolyólag. Azt hiszem sokáig elég lesz a mennyiség is, próbáljátok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cocos Nucifera Oil-ból és Aloe Barbadensis Leaf Extract-ból álló összetevő. Szilárd anyag, mely bőrrel érintkezve megolvad és a gyártó leírása szerint remek a bőr helyreállítására, hidratálására.