Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

A szappan különleges színét természetes ásványi színezéknek köszönheti.

Mi mindent kap bőröd a Sangria szappannal:

• Intenzíven hidratáló, tápláló, E-vitaminban gazdag, tiszta kókuszolajat
  • Hidratáló, fiatalító, vitaminokkal teli, tiszta szezámolajat
  • Illatos, bőrnyugtató, jókedvre hangoló narancs illóolajat
  • Antibakteriális, keringésfokozó, üdítően friss eukaliptusz illóolajat
  • 100%-ban tiszta, illatos narancshéj port

Kiszerelés: 90 g

Fannitazia

2018. július 22.

Ez a szappan is csalódás volt a Mannától, az illata egyáltalán nem volt finom, a bőrömet szárította és nem volt olcsó ahhoz képest, hogy ez egy szappan, tehát gyorsan fogy. Nem éreztem ki belőle az összetevőket, sem illat, sem hatás alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

allebag2

2016. július 6.

Elég nagy csalódás volt. Habzik, szappanként viszonylag kényelmesen lehet használni, de nagyon gyorsan fogy, a vége pedig minden óvintézkedés ellenére szétmállott. Az illata viszont...maradjunk annyiban, hogy semmi köze a sangriához, se a narancshoz, se semmihez. Kellemetlen élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

OCsilla

2015. június 18.

Nekem nagyon bejött. Natúr termék lévén, tényleg csak nagyon enyhe illata van, de az finom gyümölcsös. A bőrön mem marad meg, tehát, ha valaki azt szeretné, ne ezt a terméket válassza. A narancshéj őrlemény szuperül radíroz benne. Testápolót sem kell használnom, mert az én bőrömet jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

ciemat

2015. május 17.

Szappanaként nagyon bevált. Nekem az illata is tetszik, egyetlen nagy problémája van, nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. november 7.

Nagy mellényúlás volt. Szappanként tökéletesen működik, habzik, tisztít, és a színe ellenére nem hagy annyira csúnya nyomokat, mint a Tündérkert szappan. Tudom én, hogy ez egy natúrszappan, orrbavágó parfümillatot nem is vártam tőle, de gyümölcsösként hirdetik, és ha van is valami illata, az biztos, hogy nem gyümölcsös. Már ha egyáltalán illatnak lehet ezt nevezni... Szeretem a Manna szappanjait, de ebből ez az egy is elég lesz, köszönöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 7.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Sinensis Peel Extract, Limonene
Színezékek: CI 77491

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.