Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3125 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. január 23.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Kifinomult, légiesen könnyű, mégis aromás testápoló habkrém, ami nemcsak hidratálja, táplálja bőröd, hanem még cellulit ellen is kiváló!

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Ugyanolyan tökéletes, mint a kókuszos testvére, csak ennek sokkal szolidabb az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Gumuska

2015. november 3.

Sajnos már kivonták a forgalomból, de én nem tudtam betelni vele tavaly télen. Pár nap alatt megnyugtatta a bőrömet - télen nagyon száraz lesz a bőrőm - és az illata is nagyon finom volt. Idén a rózsa illatúval próbálkozom, de sajnos a nyomába sem érhet, nagyon erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

helcsicsakegyvan

2013. november 30.

Annyira vártam ezt a testápolót és nem értem miért mondja mindenki azt, hogy milyen jó az illata. Én a natúr shea vaj illatát érzem rajta egy hozzá keveredett enyhén fahéjas valamivel. Egyébként puha lesz utána a bőröm, de ennyi. Lehet hogyha már az ember natur kozmetikumot választ, akkor nem érdemes még a természetes illóolajokkal illatosítottakat se választania, mert csak elrontja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

olcsy

2013. november 24.

én is nagyon szeretem magamra kenni. éjszakára szoktam és akkor szépen beivódik az olaj. én hűtőben tárolom és tényleg ahogy felkenem finom csúszós olajjá változik. szépen táplálja a bőrt. nekem nagyon hamar elfogyott, főleg az árához képest, gondolom a habos állaga miatt. először minden este használtam az egész testemre, de olyan gyorsan fogy, hogy csak borotválkozás után használom már azt a kicsit amit hagytam, mert ez nem irritálja a frissen borotvált lábim. többi napon balea testápoló. az arcomra kenve nagyon szép lesz másnap a bőröm, a szem alatti ekcémámra próbáltam még kenni, mert olvastam hogy jó rá a shea vaj, de nem segített valami sokat. a narancsbőrömre nem vettem észre, hogy használt volna, pedig nem olyan drasztikus. az illata nekem nem tetszik. nekem pont, hogy gyömbéres, és a fahéjat nem is érezni rajta.:( amiatt, hogy nagyon hamar kifogy,és ehez képest drága, plusz a nemfini illata miatt csak 4 csillagot kap tőlem, de egyébként puha lesz tőle a bőrőm:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

Nessy

2013. november 2.

Nagyon-nagyon szeretem, egyszerűen jó érzés a bőrömre kenni ezt a habot, ami pillanatok alatt olajjá változik. Kellemesen erős fahéj illata van, de egy picit én a gyömbért is érzem. Nekem nem szükséges testápolót használnom, mert nem száraz a bőröm, így a hidratálással én elégedett vagyok, de el tudom képzelni, hogy másnak esetleg kevés. Masszázshoz is nagyon jó, az amúgy sem jelentős narancsbőrömet szépen karban tudom vele tartani, és azt hiszem néha már csak én látom....;)
Sajnos gyorsan fogy, de ami jó arra én nem sajnálom a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Sajnos gyorsan fogy, de ami jó arra én nem sajnálom a pénzt.

andrej

2013. október 19.

Ugyanazt tudnám erről is írni, mint a "kókuszos"-kakaós testvéréről, kicsit csalódás, kicsit öröm. Csalódás, mert csak a fahéj érződik, a gyömbér egyáltalán nem, hidratálásban is kicsit többet vártam és viszonylag sok kell belőle egy használatra.
Öröm, mert krémes, olajos testápolókért a téli időszakban egyszerűen odavagyok, ez pedig nagyon finom, olajos réteget hagy és ahhoz képest hamar beszívódik, az illata sem tolakodó.

Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Nagyon jó termék!

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Habos (bár a kókuszoshoz képest krémesebb), olajos, nagyon könnyen szét lehet csúsztatni a testen, valóban megérte ezt használni testre a sima manna sheavajak helyett. Az elején, amikor este bekentem magam zuhany után, rendszerint korgott a gyomrom, olyan jó szaga van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Sokkal puhább, mint a levendula-narancs változat, teljesen hab szerű, nagyon édes illata van, egy idő után kicsit sok is... Minimális hatása van narancsbőrre is, de egyébként semmi extra egy bármilyen vajhoz képest, kicsit talán gyorsabban szívódik fel a sima shea vaj változatoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.