Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nymphea, Módosítva: 2016. november 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Amíg odakint tombol a hideg, addig te bent a meleg lakásban épp kiveszed a sütőből a gőzölgő, aranybarnára sült, marcipánillatot árasztó ínycsiklandó süteményt. Az efféle édességek nemcsak az ünnepnapokon szereznek örömet. Minden egyes alkalommal bevetheted őket, amikor úgy érzed, maga alá gyűr a téli sötétség. Pontosan ezt az élményt nyújtja neked és bőrödnek is a vadiúj, kifejezetten a hideg hónapokra készített Manna, a Téli hangulat organikus shea vaj is: mesés illatával bearanyozza a késő őszi és a téli hónapokat."

MNNiko

2018. szeptember 11.

Könnyen kenhető, isteni illata van!!! Téli kedvenc volt. A szokásos Manna minőséget hozza. Annyi, hogy ha csak ezt használtam, akkor kicsit elteltem az illatával, így másik vajakkal felváltva érdemes használni. Vagy lábkrémként használva nem érezhető olyan erősen az illata és nem válik zavaróvá.
A fahéj tartalomra viszont figyelni kell, mert sajnos pl. Anyukámnál allergiát váltott ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Sziszilady

2018. január 22.

Viszonylag könnyen kenhető, viszont zsíros érzetet hagy maga után, amit én annyira nem szeretek. De mégis sokkal kellemesebb érzetet hagy maga után, mint a vizes kézkrémek (én csak a kezemre használom). Az egész testemre nem szeretem kenni, mert nehezen szedhető ki a tégelyből, nekem nem kényelmes. Az illata mennyei marcipán illat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

zsolyomi.dora

2017. november 3.

Nagyon jó illata van, de a hozzászólások után testre nem fogom használni, eddig is inkább a kiszáradt ajkaimat kentem vele. Arra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Black Fairy

2017. május 1.

Finom az illata, jól hidratál, a Manna shea vajaival ellentétben ez megolvad a kezemtől. Egész jól beszívódik, nem hagy zavaró réteget maga után.
Az irritációt nem tudom...Allergiás vagyok az eperre, illetve borotválom is magam, ezután a termék után pedig hatalmas égésszerű piros foltok jelennek meg a bőrömön...Nem viszket, nem fáj, nem éget, csak ronda, illetve kellemetlen, ha hozzáér valami...Ez önmagában nem ér mínuszt, mert nincs érzékeny bőröm, és normál esetben a foltok se jönnek elő, csak gondoltam figyelmeztetem az érzékenyebb bőrűeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

rammy717

2017. április 29.

Annyira de annyira szerettem volna... :( Még egyetlen kozmetikum sem okozott irritációt, vagy allergiát. Ez sajnos igen.
Az illata az valami isteni. Nagyon finom, marcipános illat érezhető, ahogy kinyitom a tégelyt. A tégelyben szilárd halmazállapotú, bőrrel érintkezve könnyen olvad, és könnyű is kiszedni. Fürdés után szoktam az ilyen vajakat felkenni, még nedves bőrön könnyebb eloszlatni. Felkenve számomra inkább fűszeressé vált az illat. Érezhető a meleg fahéj illat, és a többi karácsonyi hangulatot előidéző illatok. Jól hidratált, nem hagyott nagyon zsíros érzetet a bőrömön, és a lelkemnek is jót tett. :)
Ezeket 1 használat után írom, nagyon nagyon tetszett, imádtam. Picit viszkettem, de gondoltam az illóolaj irritálja kicsit a száraz bőrömet (bár akkor annyira nem is volt száraz), na mindegy. Másodszorra jó alaposan bekentem vele az egész testem fürdés után, majd az előző alkalomnál jobban viszkettem, és már nagyon vakaróztam is tőle, és akkor a tükörbe pillantva ledöbbentem: tiszta vörös voltam, a bőröm kimelegedett, a karomon egy helyen kicsit meg is duzzadt és viszketett. Gyorsan újra megfürödtem, lemostam magamról, és azóta elváltak útjaink :(
5 csillagot adok, mert egyébként imádnám, és nem hibáztatom a terméket ezért. Azt mondták, valószínűleg a fahéj illóolajjal lehetnek gondjaim, elég irritáló anyag. Érzékeny bőrűeknek ezért nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Nymphea

2017. január 31.

Mennyei illat, olyan mint maga szent ünnep, a karácsony. Fahéjasan narancsos, mennyei az egész. Még másnap is érzem magamon. Rettentő olvadékony, a kezemben már olvad is, nagyon könnyen kenhető. Imádom, remélem sosem szünetik meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Illatanyagok: Pimpinella Anisum (Anise) Fruit Oil, Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool