Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Egyéb

100% tiszta, hígítatlan illóolaj

imcsi

2017. augusztus 17.

A hajamra használom, mindig csepegtetek hajpakolásba és bármibe, amit a hajamra kenek. A hajam gyorsabban nő és kevésbé törik mint régen, de ez persze a többi dolognak is köszönhető (argán olaj ricinusolaj, stb.), nem egyedül a rozmaringnak. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Lillababa

2017. január 31.

Nagyon jó minőségű olaj. Tettem már hajpakolásba, de mivel kedvelem az illatát, párologtatni is szoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.