Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

• Ragyogóan fénylővé varázsolja az ajkakat
  • Ápol, hidratál, kondicionál
  • Kellemes, enyhe narancsillata igazi nyári hangulatba ringat
  • Diszkréten színezi az ajkakat
  • Érzékeny ajkakra is használható

Juccimo

2019. október 19.

Semmi színe nem volt (pedig csak azért rendeltem, mert kíváncsi voltam), a tégelyes ajakbalzsamokat pedig nem szeretem, így rövid időn belül parkolópályára került. Most megtaláltam, megszagoltam, megavasodott, kuka lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Regina2222222

2017. június 7.

Hámlott tőle a szám, amikor felkentem. Színe sem igazán volt, legalább is a számon nem látszott semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

pbiankoc

2017. április 5.

Az egyik első Mannám, és eléggé bejött! Gondolom a méhviasznak köszönhető, hogy szinte egész nap fent marad a számon, ha el is kezd halványulni a színe egy idő után, a jótékony hatását továbbra is érzem. A színét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Erina

2016. augusztus 23.

Nagyon finoman puhítja az ajkakat. hűvösebb időben kicsit macerásabb felvinni, de minden tégelyes ajakápolóba rúzsecsettel nyúlok, így egész jól megoldható. tetszik, hogy enyhe színt is ad az ajkaknak, így nem kell külön szájfényt vagy rúzst használnom. Én nem érzek semmilyen illatát sem, így abszolút tökéletes számomra. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Gumuska

2015. november 3.

Picit erősebb szint vártam, de így is tetszik. A kiszereléssel még birkózom, de jól ápol és összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

JuditTTT

2015. július 25.

Klassz a színe, jól ápol, örülök, hogy nem ki tudja mit eszek le a számról, kevés is elég belőle. De a csomagolás nem szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

OCsilla

2015. június 19.

Nagyon szép enyhe pirosas színt ad. A számat pont megfelelő mértékben ápolja. Nem ragad, ahogy sok ajakápoló és szájfény. Nagyon kevés kell belőle, szerintem a többi Mannás ajakápolóhoz hasonlóan borzasztó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

franyoh

2015. május 6.

Szép, enyhén pirosas árnyalatú ajakápoló és szájfény egyben. Nem szárítja a szám, puha, enyhén színező és nagyon tartós. Állagát tekintve a Manna ajakápolóihoz hasonlítva keményebb, de jól kenhető. Illatát inkább csak a tégelybe szippantva érezni, felkenve nem. Elégedett vagyok vele, ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.