Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Ez az egyedülálló sampon Holt-tengeri sót, panthenolt és búzakivonatot tartalmaz, amitől a haj egészséges, élettel teli és ragyogó fényű lesz. A Holt-tengeri só energiával tölti fel, és regenerálja a hajat és a megfáradt fejbőrt. A panthenol felerősíti a haj természetes ragyogását, és elősegíti a hajszálak erősödését, és növekedését. A búzakivonat hidratáló hatású. A sampon színezékmentes, kizárólag hipoallergén illatanyagokat tartalmaz, így érzékeny fejbőrűek is bátran használhatják.

reku87

2013. május 31.

A szíros hajamra tökéletes volt! Kb. a 6. üveg után már nem segített, megszokta a hajam, így nem rendeltem többet. Nem volt olcsó rendelve, így volt, hogy többet is rendeltem, de hát akkor is... jelenleg mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

bikera

2013. március 14.

Érdekesek az előző hozzászólások,, mert engem szárított, gondolom a só miatt, hiszen az szárít....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

reku87

2012. augusztus 21.

könnyen zsírosó hajamra bevált. Azelőtt szinte naponta moshattam a hajam. Mikor használtam, kibírt 3 napot is. Sajnos csak rendelni tudom, ami nem olcsó mulatság. Azóta váltottam, mert egy idő után mintha megszokta volna a hajam és már nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Csibu73

2012. július 30.

Holt-tengeri sampon 2000,- Ft alatt! A páromnak vettem, akinek nagyon érzékeny, olyan "könnyen kiszáradós-viszketős" fejbőre van, és eddig csak gyógyszertári készítményekkel tudott hajat mosni. Tudtam, hogy Holt-tengeri terméket kellene használnia, de eddig csak nagyon drága termékekbe futottunk bele. Ez az első, ami kifizethető áron van, és nagyon elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 30.

Vitaminok: Panthenol