Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisholgy18, Módosítva: 2012. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilvás sampon és tusfurdő 2 az 1 ben. Az illata és a színe is a szilváéra emlékeztet, tisztít és a panthenol ápolja a hajat. Normál hajra ajánlott.

illatvarázs*

2013. január 2.

Csodás az illata, jó kis fahéjas szilva. Én tusfürdőnek és samponnak is használtam. Samponként az a jó, hogy hosszasan megmaradt az illata a hajamon (ha nem használtam hajbalzsamot)
Azért mínusz 1 csillag, mert van benne sodium laureth sulfate.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

Azért mínusz 1 csillag, mert van benne sodium laureth sulfate.

wishes

2012. július 28.

Hajat ugyan nem mostam vele (és nem is nagyon szándékozom), de tusfürdőnek szuper. Jól habzik, és isteni ez a szilvás-rágógumis illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Hidratálók: PEG-7, PEG-75, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lilás piros.