MaqPro

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2014. november 3.

Ár:   11 600 Ft

Természetes viasz alapú alapozó

A legrégebbi és legkeresettebb professzionális alapozó a világon, szakmai körökben. Teljesen matt finish-e van, építhető, magas fedőképességű, 12-15 órán át tökéletes marad a bőrön. Hatását a Makeup Mixer termékkel lehet fokozni.

csokissex

2014. július 9.

Nagyon-nagyon profi ez a termék! Eddig még nem is hallottam arról, hogy viasz alapú alapozó meg olaj alapú. De most, hogy ezt is kipróbáltam, így már van hasonlítási alapom. Hát tényleg más! Nagyon jó a fedése és szinte összeérik a bőrrel. Azt hiszem rátaláltam az egyik kedvenc alapozómra a MaqPro személyében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Emolliensek: Isostearyl Isostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Propylene Glycol Dipelargonate, Cetyl Lactate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Peg-8 Beeswax
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Propylene Glycol Isostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, Ultramarines, CI 77499, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 16255

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.