Marc Jacobs Beauty

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   €26
Lelőhely:   külföld, online

Ultra-dúsító szempillaspirál a dús, vastag, műszempilla-hatású pillákért. Pilla-maximalizáló, lekerekített fejével a nehezen elérhető pillasor közepét célozza meg, a különválasztó fej pedig még drámaibb hatást okoz. A szuper-koncentrált fekete pigment látványos eredményt nyújt, a Flach Volume Complex™ pedig nem-maszatolódó hosszt és dússágot eredményez. A spirált Marc Jacobs egy gyerekkori emléke inspirálta, amikor figyelte édesanyját, ahogy az egy fekete bársonyszalagból készített magának műszempillákat.

Sherka

2019. augusztus 14.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Először is az én érzékeny, allergiától irritált szememet nem bántotta, pedig közel sem egyszerű a szememnek megfelelő spirált találnom.
(Chanel Le Volume is hasonlóan kíméletes volt, de nagyon felbosszantott a lassú száradásával és a körülményességével, ráadásul ez annál is szebb INCI-vel rendelkezik.)

Lehet, hogy csak nálam kattant be valami, de évek óta csak egy módon vagyok hajlandó kiemelni a szempilláimat: minden egyes szálat egyenként szétválasztva, hogy úgy nézzek ki, mint aki egy fekete-fehér filmből lépett elő vagy Twiggy, csak valódi szempillákkal. A "signature look"-omhoz hozzátartozik, hogy nem igazán használok szemfestéket, csak 1-2 csillogós színnel és/vagy színes tusvonallal szoktam játszani, inkább a számat hangsúlyozom piros/vörös színnel, na meg a szempilláimat, amik kiugranak a világos bőrtónusomból. Tudom, furán hangzik, de mégis át lehet vinni ezt a természetes irányba. Emiatt nekem nagyon találó a "Noir" elnevezés, ez pont az én stílusom, habár a modern, kissé minimalista dewy és draping sminktrendekkel keverve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

bugeyes

2019. április 16.

Ajándékba kaptam egy utazó kiszerelést, ami praktikus egyébként. A teljesítménye nem győzött meg, elég sok festéket vesz fel és könnyű fele póklábas hatást elérni. Nekem sajnos valahogy a kefe formája nem a legmegfelelőbb, lehet, hogy másnak jobban bejön. Én sajnos nem fogok rá beruházni, főleg nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

marokaciroka

2017. december 31.

Fú. Hat orulok, hogy csak az utazos kis kiszerelesben vettem meg probakent. Egy honapig tartott, de orulok, hogy vegre elfogyott ez a sz#r. A spiralfej maga jo, de hamar beszarad es csak felig lehet ratekerni aztan. Kb 3-4 orankent kell a tukorbe nezni es torolgetni, mert az also szempilla ahogy hozzaer a borhoz, ott marad a nyom es fekete festekfoltok maradnak allandoan a szemem alatt mint valami atmulatott ejszakas pandamacinak. A markatol meg ezert a penzert nem ezt varna el az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

mamamiaKlauka

2017. augusztus 22.

Azt hiszem, otthon nem lehet sajna kapni. A világon a legjobb szempillaspirál. Többször kell átmenni a szempiken :) én kb 5-ször szoktam , kicsit várni az ismétlések között, de megéri. A végeredmény, mintha műpillák lennének :) Én 28euroért veszem, tehát még nem is drága. :) megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

sztankoa

2017. február 25.

Nagyon szép szempillákat csinál, igazi mély fekete, nem csomósodik, a fej könnyen hozzáfér a legkisebb szálhoz is. Nem kenődik el, nap végén sem látszik a szemem alatt belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!