Marie Colette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

A készítmény kíméletes, alkoholmentes formulájának köszönhetően hosszan tartóan távoltartja a kellemetlen szagokat és az izzadtságot és friss érzést nyújt.

Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol