Marina Miracle

Ár:   8910 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: valyiz, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Wellness és spa érzetet nyújtó mélytisztító, méregtelenítő agyagmaszk. A maszk szelíd levendula és kókusz illata nyugtatóan hat rád. Antioxidánsokkal és csipkebogyóból származó vitaminokkal teli. A benne található homoktövis és a körömvirág kiegyensúlyozza, hidratálja, míg a fermentált brokkoli hajtások aktív tápanyagokkal regenerálják a bőrt. A maszk extra tiszta fehér agyagot tartalmaz, amely eltávolítja a bőrből szennyeződéseket és szennyező anyagokat. Az arcmaszkban található enzimek és az organikus nyerscukorból származó cukor feloldódik és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Hidratálók: Sodium Lactate

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.