Marionnaud

Ár:   3395 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annabanna, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A több mint 90% -ban természetes eredetű összetevőkből álló olaj óvatosan távolítja el a sminket - beleértve a vízállóakat is -, miközben megőrzi a bőr hidratáltságát. A bőrrel való érintkezéskor állaga tejszerű testápolóvá válik, puha és kellemes érzetet hagyva maga után. Tápláló chia mag tartalommal, amely nagy antioxidásns, valamint Omega 3 és 6 tartalommal bír.

lillus09

2020. július 16.

Magdinál láttam a youtubon és már nagyon régen ki akartam próbálni a sminklemosó olajakat, de koreai rendelésekből mindig kimaradt. Tartottam tőlük picit mert nekem enyhén zsíros a t vonalam, de ez valami isteni. Nem vagyok natur termékek híve, de szerintem tök jó, hogy kevés az összetevő és csak a parfüm az ami zavaró lehet. De engem nem zavar, nem vagyok rá érzékeny. Eredetileg a Clinique balzsamját akartam megvenni, de az sokkal drágább, igaz nagyobb mennyiség is és mindenki ódákat zengett róla, de Glamour napokon volt 20% akció a Marionnaudben, így jött velem. Tökéletes lehozza még az erős krémes szemhéjfestéket is, bár vízálló szempillaspirállal még nem próbáltam, nem bántja a szemem, 3-4 pumpa és az egész arcomról lekap mindent, utána vízzel lemosom és jöhet a géles Image arctisztitóm. Nem szerettem mindig külön szemfestéklemosót is használni, a micellás vizekkel meg nehéz lehozni az erősebb szemsminket. Bár még akcióval sem volt olcsó, 4200 az eredeti ára és sajnos csak 150 ml, és ha erősebb a sminkem 4-5 pumpa is kell, szóval lehetne nagyobb kiszerelés. De akcióban tuti újra veszem, első sminkelmosó olajnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.