Marionnaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KvamurLamur, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Divatos körömlakk kifinomult nőknek. Üzleti találkozók, alkalmi manikűrök, természetes hatású körmök - mindenki megtalálja a magának valót, amivel kihangsúlyozhatja a természetes szépségét.

szeliger

2014. február 15.

14 Purple Ash, padlizsán árnyalat. Még az ősszel kaptam vásárlás mellé ajándékba, most valahogy előkerült, gyorsan fel is tettem. Egy rétegben tragéda, a harmadik ujjamnál már gondolkodóba estem, hogy most azonnal elmosom. Teljesen más szín lett, mint amire számítottam, áttetsző, undorító szín, nem terül egyenletesen. A második réteg után már valamivel jobb volt az összkép, a színe már egészen hasonlított az üvegben lévő lakkéhoz, a harmadik réteg után már vállalhatóvá vált. Az ecset széles, lapított és gömbölyített végű, hasonlít a Guerlain ecsetéhez, amit nagyon nem szeretek, nem tudok vele precízen lakkozni, vagy nem ér el a körmöm széléig vagy összekenem vele a köröm mellett lévő bőrt is. Mindezek mellett tényleg lassan szárad, de lehet, hogy csak azért, mert már régebben gyártották. Tartóssága is gyenge, két-három óra múlva már kezd a körmök végéről kopni, lepattogni. Összességében egy nagyon gagyi termék, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 15.

galagonyanya

2014. február 9.

Akciósan vettem meg két árnyalatot. Nem a színnel van a gond, hanem egyszerűen nem szárad meg!!! Várhatok időtlen időkig, nem szárad. Hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Nessy

2013. július 9.

Nekem ez a kis egyszerű külsejű, saját márkás körömlakk a kedvenceim között van. Hihetetlen gyorsan szárad, nem kopik, nem pattog. Nem tudok rá rosszat mondani. A design-on kívül tökéleteset alkottak.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

sephora

2013. július 9.

Én is akciósan vettem, teljes áron én sem venném meg. A 02 - Misty Rose árnyalat van meg. Ez egy nude típusú árnyalat, halvány rózsaszín, tökéletes szín lenne számomra - ha látszódna az árnyalat a körmömön!
2 rétegben kentem fel és semmi!!! Olyan mintha színtelen lakkal kentem volna be a körmeimet. Ha még egy 3. réteget is felviszek, akkor sem lenne olyan a színe, mint az üvegben. A vicc az, hogy még vacilláltam is, nehogy túl rózsaszín legyen! :-)
A színe csalódás, a tartóssága, száradási ideje rendben van. 3 csillag, de csak azért, mert akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

kbeata87

2013. július 7.

Most hogy akciós, vettem három darabot. Két rétegben szépen fed, SH alap-és fedőlakkal tartós. Viszont teljes áron nem venném meg, de így megéri. A hasonló kategóriájú Douglas Absolute Nails színei sokkal szebbek, de ennek a lakknak a minősége egy hajszállal jobb talán. A drogériás lakkokat mindenképpen veri, az ilyen essence, nyc és társait. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.