Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató olaj irritált bőrrészekre. Ellazít és különösen alkalmas az esti fürdés után vagy egy fárasztó nap végén. Illat: meleg, érzéki, nyugtató, erotikus.

Alternatív használat: Ha fürdés előtt kenjünk be vele a bőrt, meleg vízzel keveredve különösen jól beszívódik, és ki tudja fejteni ellazító hatását. Napozás utáni testápoló olajként megnyugtatja a bőrt.

Ezeket az értékes olajokat zuhanyozás vagy fürdés után testápolásként használhatjuk és természetesen masszázsolajként.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Oil
Illatanyagok: Citral, Linalool, Limonene