Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Wellbe-n 5840 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Wellbe, 5840 Ft

Demeter-minősítésű, nappali arcápoló krém. Spagírikus esszenciákat tartalmaz. Tisztítja és nyugtatja a gyulladt, tisztátalan bőrt, ezért alkalmas fiatalok akne kezelésének kiegészítő ápolására, de az idősebb kori akne bármely formája esetén is. A benne lévő karotinolaj segít az öregségi foltok kialakulásának megelőzésében. Természetes napvédelem.

Kiváló „mindenttudó” krém az egész család számára. Feszesíti, rugalmassá teszi a bőrszövetet. Védi és ápolja a fiatal és az érett bőrt is, és magas A-vitamin tartalmának köszönhetően támogatja a sejtregenerációt. Megnyugtatja a gyulladásokra hajlamos bőrt.

Alternatív használat: Testkrémként is használható cellulitis és löttyedt vagy tésztaszerű bőr esetén. Alkalmas kötőszövet gyengeség és terhességi csíkok megelőzésére és kezelésére. Vérbőséget okozhat, így ritkán irritálhatja az érzékeny bőrt.

Ár: 5840 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
Tisza0814

2019. február 15.

Először én is rosszul használtam, zsíros lett tőle a bőröm. Azután rájöttem hogy keveset kell a nedves bőrbe masszírozni így nem fénylik. Hidratált, szép bőrképet eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

nekoSX

2018. október 29.

Ez egy zsír-olaj ATOMBOMBA. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ezt vki napi szinten tudja használni...
Az állaga egyébként tényleg nagyon kellemes, bár nekem kinyitáskor volt a tetején egy méz-olaj szerű réteg, ami kivált, de jól összekevertem egy kiskanállal és azóta is homogén maradt.
Sárga színű, sűrű krém. Felkenve nagyon csillogós-olajos réteget hagy több órával a felvitel után is, magyarán nem szívódik fel (akár vizet, akár NIOD superoxid mist-et permetezve SEM ). Mindent rendesen össze is ken, tiszta hajjal felejtős az egész!
Én csakis hajmosás előtt, pakolásként tudom használni.
Az illatát szeretem, tényleg kiérződik a propolisz. Itt olvasom-csak most vettem észre, hogy testkrémként is használható. Hát igen én is arra gondoltam, hogy kézkrémnek nem is lenne rossz, de azért mondjuk terhességi csíkokra és az arcra használatos termékek nem egésszen ugyanazok...Arckrémnek vettem és arra nem igazán való, vagy mondjuk azt, hogy ez már a múlt század, amit képvisel. A tejüveg tégelye is, vmint a címke is teljesen a 70-es éveket idézi... mondjuk nem csúnya, de azért ezen már túl vagyunk.
Nálam így a funkcióját nem tölti be, de ez részben az én hibám is, mert nem néztem utána rendesen vásárlás előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Én csakis hajmosás előtt, pakolásként tudom használni.

Sueann

2016. december 29.

Én is nagyon szeretem. Több termékét használtam és használom ennek a márkának és ez eddig a legkedvesebb számomra. Teljesen karbantartotta a problémás bőröm. Most nehezen választottam a sheást helyette vásárlásnál, de azt próbálom. Szívem szerint Martina összes termékéből vennék. De a pénztárcám mást mond :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

ava

2014. február 4.

Kifogástalan összetevők,kellemes illat,megszépíti a bőrt. Én az arcomra használom lefekvés előtt, fényes tőle a bőr,de reggelre nem látszik semmi zavaró.Feltölt,hidratál,fiatalít.Nem lesznek kiütések,pirosság.Másodikat készülök venni belőle.Bevált,szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Lanolin

Mogyoróolaj. Kozmetikai termékek hatóanyaga, rendkívül magas a telítetlen zsírsavtartalma. Több mint háromnegyede olajsav (76%).  Gazdag A, B, C és E-vitaminban, valamint szénhidrátban és ásványi anyagokban, mint kálium, kalcium, vas, foszfor és a magnézium. Bőrre gyakorolt hatása kedvező. Különösen száraz és érdes bőr ápolására ajánlott. Kitűnő masszázsolaj, használata során bőrünk kellemesen puhává válik. Ismert bázisolaj az aromaterápiában is.

Nem szabványos INCI név. Jellemzően a Martina Gebhart kozmetikumokban találkozhatunk vele. A cég leírása szerint:

"A spagírika egy ősrégi előállítási módszernek a része, melynek a gyökereit az alkímiában találjuk. Itt a párlatokat és a növényi sókat (a tejes növény részeinek az elhamvasztásából kinyerve) használják fel. Ezzel azt kívánják elérni, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő impulzusokat, az őket átható feldolgozási lépcsőfokok segítségével (melyek a Tűz a Föld a Levegő és a Víz elemeket reprezentálják) a felhasználók felé tovább tudják adni. Csak így lehet egy gyógyító folyamatot, illetve a kozmetikában egy kiegyensúlyozó és harmonizáló folyamatot elindítani. A bőr érzékelhetően kiegyensúlyozottabbá válik, és emiatt a káros környezeti hatásokkal szemben ellenállóbb lesz. A bőr sugárzóvá válik, és azt a hatást közvetíti, hogy az ember jól érzi magát a bőrében!

Hogyan hatnak a spagírikus esszenciák a bőrre?

Az esszenciák hatása a sejt-energetikai szinten alapul. Az alkalmazott desztillátumok és növényi sók által érjük el, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő információkat az átfutott feldolgozási lépések révén (amelyeket az elemek – tűz, föld, levegő és víz – képviselnek) át tudják adni a felhasználóknak. Csak így indítható el a gyógyulási folyamat, illetve a kozmetikum kiegyenlítő és harmonizáló hatása."