Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   €14 és €6.5   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online, bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 5890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. június 5.

Ár:   €14 és €6.5
Kiszerelés:   50 ml és 15 ml
Lelőhely:   online, bioboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 5890 Ft

Ez a krém különösen alkalmas az érzékeny és allergiára hajlamos bőr megnyugtatására és ápolására.

Alternatív használat: A krém nagyon száraz, érzékeny bőr esetében a testkrémként is alkalmazható.

Mivel ez a termékcsalád nem tartalmaz semmilyen olyan anyagot, amely esetleg bizonyos esetekben irritációt okozhatna (pl. éterikus olajok, méhtermékek), így különösen alkalmas neurodermitis, psoriaris és általában allergiás reakciókra hajlamos bőr ápolására. Kiemelkedő visszazsírozó hatású kozmetikai család a carnauba viasznak, a shea vajnak és az olívaolajnak köszönhetően. A viszketési ingert és az allergén potenciált a rózsavíz enyhíti.

Ár: 5890 Ft , Eladó: Wellbe
Sueann

2016. december 29.

A bőröm problémás időszakában használom és szép lesz tőle a bőröm, valamint jó érzést ad neki, nem nehéz, nem ül ki. Most a saját szemránc krémjével és lemosójával kombinálom, látszatra is feltölti a bőröm élettel. Reménykedem, hogy ennek használatával nem jön elő a nehezen kezelhető dermatitiszem.
Szeretem, hogy ezek a krémek sokoldalúak. Volt amit a hajvégeimre is használtam. Ezt, propoliszosat és a rózsásat az ajkaimra is szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

Purnima

2015. április 25.

Legjobb hidratáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Legjobb hidratáló!

Tvylvis

2015. február 28.

Számomra tényleg a 2014-es év és a natúrkozmetikumokra történő teljes átállás legnagyobb pozitív felfedezettje ez a márka, és ezen belül is ez a krém. Németországban tényleg nagyon nagy kultusza van a natúrkozmetikumoknak, hihetetlen a választék. Martina Gebhardt termékei pedig mindenféle különösebb reklámozás nélkül is rendkívül népszerűek. Kiemelkedő minőséget képvisel megfizethető áron (csak összehasonlításként ez a krém annyiba kerül, mint a L'Oreal drágább arcápolói).
A krém csomagolása nagyon szép, igényes, a tégely kerámia (mondjuk vigyázni kell, nehogy elejtsük). Állagra nagyon sűrű, tömény krém, a mézhez hasonlító sűrűséggel. Ami szerintem nagyon fontos, és saját bőrön tanultam meg, hogy használata előtt be kell nedvesíteni a bőrt (én a sheás tonikot használom erre), és akkor nagyon szépen eloszlatható, és könnyebben beszívódik. Tonik használata nélkül eléggé nehezen oszlatható el, kissé nyúzni kell a pofit hozzá. Kb. 10 perc kell a beszívódáshoz, ami engem nem zavar. Réteget nem hagy a bőrön, de kissé fénylik. Az illata rettentő finom, púderes, nőies, nem tolakodó illat (mindezt illatanyagok nélkül). Egyáltalán nem irritál (tudatosan nincs benne semmilyen irritáló anyag, kifejezetten érzékeny bőrre való), ha véletlenül belemegy a szembe, nem csíp egyáltalán, maximum kicsit homályosan lát tőle az ember.
Én három hónap alatt használtam el a tégelyt, és a bőröm imádta a téli hidegben, a száraz szobai levegőben. Tavaszra a könnyedebb verzióját fogom beszerezni, ez valószínűleg sok lenne. Viszont ha újból jön a tél......
Mind a márkát, mind a sheavajas vonalat bátran és tiszta szívből ajánlom kipróbálásra. Egyértelműen hatalmas ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

bodroska

2014. április 12.

Mesés, krémes állaga van, szuper tartalommal és valami fantasztikusan finom illattal. Elképesztően gazdaságos. Egy apró mennyiség is elég az arcra, annyira tartalmas. Nem bántja a vegyes, pattanásosodásra, de kiszáradásra is hajlamos bőrömet. Imádja a bőröm! Látványosan szebb tőle! Érzékeny bőrre tuti választás mert nekem semmi negatív reakciót nem okozott. Pedig először megijedtem az állagától, hogy sok lesz. De nem. Már a rózsásat is próbáltam és az is valami mese. Az száraz bőrre ajánlott inkább, de meglepően boldog volt attól is az arcom. Felváltva használom őket és a Dr. Organic-ot (ami szintén nagyon bejött és állandó társammá vált). Szívből ajánlom mindenkinek! A Mammut gyógyszertárában kapható. Beszerezhető kis próba-kiszerelés is 15 ml-2300 Ft-ért, ami szerintem simán több hónap mire elfogy annyira hatóanyag-gazdag tartalmas termékről beszélünk. 50 ml pedig 5200 Ft. Ez a krém a rózsás társával együtt egy felfedezésre váró gyöngyszem! Ajánlom mindenkinek, aki pénztárcabarát, természetes alapú, demeter minősítésű, nagy tudású, kellemes illatú krémre vágyik!
Itt tudtok még róla több infót olvasni, ha valakit érdekel:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Itt tudtok még róla több infót olvasni, ha valakit érdekel:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Nem szabványos INCI név. Jellemzően a Martina Gebhart kozmetikumokban találkozhatunk vele. A cég leírása szerint:

"A spagírika egy ősrégi előállítási módszernek a része, melynek a gyökereit az alkímiában találjuk. Itt a párlatokat és a növényi sókat (a tejes növény részeinek az elhamvasztásából kinyerve) használják fel. Ezzel azt kívánják elérni, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő impulzusokat, az őket átható feldolgozási lépcsőfokok segítségével (melyek a Tűz a Föld a Levegő és a Víz elemeket reprezentálják) a felhasználók felé tovább tudják adni. Csak így lehet egy gyógyító folyamatot, illetve a kozmetikában egy kiegyensúlyozó és harmonizáló folyamatot elindítani. A bőr érzékelhetően kiegyensúlyozottabbá válik, és emiatt a káros környezeti hatásokkal szemben ellenállóbb lesz. A bőr sugárzóvá válik, és azt a hatást közvetíti, hogy az ember jól érzi magát a bőrében!

Hogyan hatnak a spagírikus esszenciák a bőrre?

Az esszenciák hatása a sejt-energetikai szinten alapul. Az alkalmazott desztillátumok és növényi sók által érjük el, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő információkat az átfutott feldolgozási lépések révén (amelyeket az elemek – tűz, föld, levegő és víz – képviselnek) át tudják adni a felhasználóknak. Csak így indítható el a gyógyulási folyamat, illetve a kozmetikum kiegyenlítő és harmonizáló hatása."