Master Nails

Ár:   2280 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. október 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alap és fedő zselé egyben

Kiszerelés: 12 ml

Ad-Namah

2019. október 4.

Sűrű, egy picit szagos, de könnyen kenhető. Nagyon gyorsan szárad, és fényes marad a felülete, nem engedi lepattogzani a lakkot. Ahhoz képest könnyen oldódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Pöti

2016. december 1.

Színes géllak alá (szintén Master Nails), primer fölé használom, illetve felső rétegnek, mert gyönyörű fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

bandita

2014. július 6.

Nem akartam mást, mint egy tartós viselésre alkalmas, stabil, teljesen színtelen géllakk-manikűrt, ami biztos alapot nyújt a tökéletes, sima felületével a hagyományos körömlakk-manikűrjeim számára, és köszönöm, megkaptam! :)

A termék igen híg, előkészítés után a márka 3in1 primerje és az ezt követő MN Master Bondja fölé vittem fel, majd egy percig led-lámpáztam.
Tükörfényes felületet nyújt, mely ellenáll a vegyi anyagoknak, alkoholnak, sőt bírja azt is, ha az Isana zöld flakonos (acetonos) lemosójával állok neki róla leszedni a hagyományos lakkozásomat, amennyiben csak rövid ideig érintkezik vele.
Nagyon kellemes meglepetésként ért, hogy ez a réteg kissé rugalmas, követi a köröm apróbb hajlásait, talán ezért (is) nem töredezik kristályosan, üvegszerűen.

Három hét után csak azért nyúltam hozzá, hogy a lenövés területét picit egységesítsem, és összepolírozzam a természetes körömmel.

Kedvező áron kaptam nagyon jó minőségű, dupla funkcióra alkalmas ipari mennyiségű terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 6.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate