Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bencuz96, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

A SoColor.beauty tartós krémhajfesték-sorozat gyönyörű, ragyogó tartós színeket és tökéletes őszhaj fedést biztosít, hajápoló összetevők pedig telt fényt és fantasztikus csillogást kölcsönöznek a hajnak.

Az eredmény akkor lesz megbízható és tökéletes, amennyiben a Matrix - Creme Oxydant 3%, 6%, vagy 9%-al keverik 1:1 arányban, attól függően, hogy világosítani is kell-e a hajat.

Kifejezetten a természetes és natúr árnyalatokat tartalmazza a pink-dobozos festék-sorozat!

Kiszerelés: 90 ml

Szalon-exkluzív márkatermék, kizárólag fodrász-szalonokban kapható!

zsofi207

2020. június 3.

Alapvetően szép színei vannak, nagyon jól fed és tartós is. Hetek haladtával nem fakul ki egy új színvilággá. Eddig minden tökéletes is vele, viszont! Annyira erős sárga pigmenteket tartalmaz, hogy ha valaha világosodni akar az ember, az életben nem szedi le szépen és kíméletesen szintén Matrixos szőkítővel. Ebből kifolyólag kár érte, nagyon jó termék is lehetne, de maradok a feketefejnél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 3.

Swenja

2019. november 11.

Szuper hajfesték,csodás őszfedéssel kis csillogással,nem roncsolja a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Szuper hajfesték,csodás őszfedéssel kis csillogással,nem roncsolja a hajat.

chupachups

2018. június 11.

Telitalálat!:) imádom a színeit, a vörös árnyalatai gyönyörűek és ami számomra a legfontosabb, hogy nagyon tartós:) sokkal jobb állagú a hajam tőle mint más hajfestékeknél, 1 tubus az oxival együtt kb. 3000ft-ra jön ki ami az én középhosszú hajamra tökéletesen elég talán még kicsit sok is de elfér az a plusz a hajamon:) drogériában kapható festékek a közelébe sem érnek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Bublup

2018. január 20.

Rendre visszatérek hozzá, véleményem szerint az egyik legjobb minőségű tartós hajfesték. A szín alig kopik, és nem fakul a hajam, valamint nem is roncsolja. Rosszat nem hallottam még róla, kár, hogy csak fodrászok vehetik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

thewildone

2017. január 16.

Három festéssel ezelőtt tért át erre a termékre a fodrászom és azon túl, hogy a színe fantasztikus, a hajammal csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

PHajnal

2016. november 16.

Az egyik legjobban bevált hajfesték, pedig már sok fodrászt és márkát végig próbáltam, nagyon elégedett vagyok vele, a színnel és a tartóssággal is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Keesia

2016. április 16.

Eddigi legjobb hajfestékem. Sokkal fényesebb, puhább a hajam tőle, mint a fodrászkellékes Londától, imádom a nagy kiszerelést is. Visszagondolva is akkor volt mindig a legjobb állagú és fényű a hajam, amikor Matrixxal festette a volt fodrászom, úgyhogy megéri a befektetést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

AligatorBaby

2016. február 6.

A legjobb hajfesték, ami csak létezik. Ha fodrásszalonba megyek, akkor csak olyan helyre, ahol ezt használják, illetve Matrix termékeket. Sokáig, mikor még fodrász festette a hajam a 9W árnyalatát viseltem, de kipróbáltam a 8CC-t is, ami egy nagyon szép rezes árnyalat. Baromi szép árnyalatai vannak ennek a márkának, kivétel nélkül mindenki megtalálja a magáénak valót. Sajnos, a fodrász által elkért árat sokaltam egy idő után, és elkezdtem otthon dobozos hajfestékekkel festeni a hajam, (Palette, Olia) , az olia nem is olyan rossz, de azért ennek a nyomába sem ér. Most találtam egy webáruházat, ahonnan rendelhető ez a festék. Nem olcsó, mert oxival együtt, ami a Matrixban a legkisebb kiszerelés csak 1000 ml... így a festék meg plusz oxi van majdnem 5000 Ft is, de eldöntöttem, hogy megéri, mert az oxit tudom használni később is ugye, mert ilyen üveges öntögetős, így következő festésnél csak magát a festéket kell megrendelnem, ami 90 ml tartalmaz ( ellentétben több márkával ami csak 60 ml-et tartalmaz), és így egy tubus is elég a hajamra. Tényleg ajánlom mindenkinek ezt a festéket, valóban azt kapja az embert, amit szeretne, és nem roncsolja a hajat egyátalán. Nekem akkor volt mindig a legjobb minőségű és színű a hajam, mikor ezzel volt festve, mindenki dicsérte, és kérdezte mivel van festve. Ha lehetne 6-ost adnék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

horvathandrea141

2014. augusztus 17.

Az egyik legjobb hajfesték,amit fodrásszalonokban használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Az egyik legjobb hajfesték,amit fodrásszalonokban használnak.

Tlanka

2014. március 22.

Most festettem be a hajam 7rr+-os árnyalattal(vörös), és nagyon tetszik! Puha és nagyon szép fényes, csillogó lett tőle a hajam. A tartósságáról még nem tudok írni, majd updatelek. Egyedül ami zavar, az az erős ammónia szagja, ami a festék lemosása után se megy el a hajból. Az ősz haj fedésről én nem tudok véleményt mondani, mivel nincs nekem ilyen gondom:) 4 és fél csillagot adnék(az erős ammónia miatt) de mivel nem lehet, így egyelőre 4et adok. Miután a tartósságát is megtudom, lehet módosítok rajta.

Update: Így, másfél hónappal a festés után is szép színe van a hajamnak, sokszor mosás után meg is kérdik, hogy megint befestettem?(Alverde sampont használok). Úgyhogy, azt hiszem megérdemli az öt csillagot :) (csak az az ammónia ne lenne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology