Matrix

Ár:   3360 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tica, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• Vékonyszálú, erőtlen, tartás nélküli hajra ajánlott
  • 24 óráig tartó dús hajat eredményez
  • Megemeli a hajtöveket
  • Volument és ragyogóan fényes hajat biztosít
  • Gubanctalanít és megszünteti a haj statikusságát
  • Szórófejének köszönhetően extrém hatékony hajtőemelést tesz lehetővé
  • Dús hatást eredményez, amely egész nap tart
  • Könnyű, protein és panthenol tartalmú formula, mely rugalmas tartást biztosít
  • Tapinthatóan dús hatás, amely nem nehezíti el a hajat és nem ragad

spungakel

2020. május 28.

Vékony szálú hajam van, ami hamar lelapul, és ez az első hajtőemelő ami nemcsak hogy használ, hanem egy megfelelő szárítás mellett olyan tőle a hajam mintha kicserélték volna. Többet nem is várhatnék tőle. Kicsit húzós az ára, így mióta ajándékba kaptam, azóta nem vettem még újat, de esélyes hogy egyszer ráveszem magam, mert azóta nem is járkáltam igazán dús hajjal. Ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

AdriF

2020. január 22.

Nem sokat ér. Könnyed érzetet ad a hajnak és nem ragacsos, de ennél több jót nem tudok elmondani róla, nem látom azt az extra dús hatást, amit vártam. A Schwarzkopf Got2be Volumania Root Lifting hajtőemelő ezerszer többet tud, az ára pedig harmada ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

HBrigi

2019. szeptember 16.

Szuper! A habbal együtt használva tökéletes, de hétköznapi frizurához ez is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

zsofi207

2019. május 26.

A hajhabos változat mellett ez volt a másik formázó amit megvettem. (A hajhabról is írtam véleményt.)
Tipikus lelapulós a hajam, rengeteg hajtőemelőt kipróbáltam már, de messze ez a termék a legjobb.
Minden szárítás előtt fújok a fejtető részre, és aztán szárítom meg előre hajolva, konkrétan mint aki belenyúlt a 220-ba..:-) DE imádom!
Érzem, ahogy lélegzik a fejbőröm, mert eláll a hajam és nem tapad a fejemre. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

Érzem, ahogy lélegzik a fejbőröm, mert eláll a hajam és nem tapad a fejemre. 5*

Dorah92

2018. december 4.

Illata nagyon jó. Sajnos nem vagyok elégedett ,pedig régen ez volt a kedvenc csodaszerem a matrix-tól, de mióta más a csomagolása, azóta közel sem olyan jó termék, mint volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

tonic

2018. október 14.

Bevált, óvatosan fújom fel és tényleg megemeli a töveket, valahogy dúsabbnak tűnik, aránylag sokáig elég lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Színezőanyag. Zöld.