Matrix

Ár:   3670 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Hővédő a haj lesimításáért

• Hullámos, hőtől károsodott hajra, széttöredezett hajvégek esetén ajánljuk
  • Tökéletesen helyreállított, selymes hajat eredmények 24 óra alatt amennyiben a sampon és a kondicionálót együttesen használja
  • Hővédelem akár 400 fokig
  • Tartósabbá teszi a frizurát
  • Párataszító
  • 24 h Smooth Repair Technology
  • Ceramide + Shea Butter

timcsike12

2018. augusztus 26.

Az árához képest többet vártam, leginkább az illata miatt használom, ill. biztosan van hővédő hatása is. Csodát nem tapasztaltam. Nekem a Kallos jobban bejött és csak töredékébe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

rougeoftheday

2017. január 24.

Nagyon szeretem! Jó az illata és kevésbé töredezett a hajam mióta használom. Mindennap vasalom a hajam és mindennap használom őt is. Nem zsírosítja el a hajamat, sőt mióta fújkálom még tovább is bírom hajmosás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

sebidori91

2017. január 12.

Nagyon szeretem! Jó illata van, tényleg védi a hajamat, illetve ha ezt használom hajvasalás előtt, akkor sokkal sokkal tartósabb a sima, fényes, szögegyenes haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-40, Silk Amino Acids

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.