Maui Moisture

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   Müller, Boots
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajbalzsam amely puhítja a száraz és töredezett hajat. Shea vajat, makadámia dió olajat és kókusz kivonatot tartalmaz. Aloe verával és kókuszvízzel táplálja a hajat így visszaadva annak rugalmasságát.

Nem tartalmaz szulfátokat, szilikonokat illetve parabéneket.

Vegán

blblbl

2021. június 23.

Nem egy rossz balzsam, de szerintem azért nem is tesz csodát a hajjal (legalábbis az enyémmel). Jó illata van, viszonylag könnyű vele kifésülnöm a zuhany alatt a göndör hajamat, de elég nehéz kihalászni a balzsamot a tubusból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

juditkaa70

2020. október 3.

Nagyon elégedett vagyok a hajbalzsammal. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, anélkül, hogy elnehezítené. Hidratált, puha, és lágy esésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

estagnus

2020. augusztus 5.

Ez egy klassz balzsam. Ápolja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat anélkül, hogy elnehezítené, illetve ami a legjobban megfogott, hogy a használata mellett kevésbé törtek, váltak szét a szőkített, színezett hajvégeim. Az ára abszolút korrekt a közel 400 ml-ért, egész sokáig kitart ez a kiszerelés. Amit sajnálok, hogy hónapok óta nem találom a boltok polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

kerteszke

2019. október 28.

Szerintem nem hidratál és nincs jó illata. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Szerintem nem hidratál és nincs jó illata. Nem szeretem.

leila0803

2019. július 30.

Szuper kondocionalo! Tartos es jo illatu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 30.

Szuper kondocionalo! Tartos es jo illatu.

blckrainbow

2019. április 18.

A kókuszos narancssárga sampon után ez volt a következő, amit beszereztem, és közben még szemezgettem a zölddel is ... ajj! Hosszú, göndör, száraz hajam van, minden kell neki, ami hidratált. A szintén rózsaszín pakolással együtt használom, hát, imádja a hajam mindkettőt, bár a 3. nap végére már zsíros lesz, de ettől függetlenül - úgyis megmosnám már akkor - szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Missy22

2019. április 9.

A Maui Moisture összes samponja szuper: jó illatúak és bár drágának tűnnek tényleg csodát tesznek a hajjal! Én külföldön használtam 5 hónapig és a gyorsan zsírosodó hajammal elég volt 4-5 naponta hajat mosnom, segített a töredezett hajvégeimen is. Ha valaki látja Magyarországon bármelyiket is gyorsan szerezze be, mert ez aztán tényleg csodaszer! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

murczinodett

2019. március 27.

az illata nagyon finom és maga a termék is nagyon jó. puhítja a hajam és könnyebben lehet kifésülni a csomókat hajmosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.