Maui Moisture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz

Bambusz rostot, aloe verát és kókusz vizet tartalmazó hajformázó permet. Segít a hajat dússá tenni. Gyenge, vékonyszálú hajra.

Mentes: ásványi olaj, szilikon, parabének, SLS, szulfátok, szintetikus festék.

Vegán

Mila85

2019. június 22.

Tulajdonképpen az összetevői tetszettek meg és szerettem volna végre egy olyan hajápolót ami tényleg ad(hat) plusz hidratálást, és hosszútávon is lesz valami pozitív hatása a szöszösödő hullámos hajamra. Szeretem fújkálni fejbőrre és egész hajhosszra is. Nem zsírosít, nagyon jól kézre áll, szépen porlaszt, sok van benne, nekem megérte. Szívesen nyúlok érte, picit szerintem dúsít is, de nekem alapból is van hajam. Illata talán zöldes, de nem erős, más mint a klasszikus hajápolók, hajban nem különösebben tartós, max 1 nap, de nekem ez nem szempont, illetve bejön az illat. Fogok a márkától balzsamot és sampont is próbálni ha elfogynak a jelenlegi cuccaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.