Mavala

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anizs, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakkok színes pigmenteket tartalmaznak, melyek a köröm elsárgulását okozhatják.

A MAVALA 002 úgy védi a körmöket, hogy a pigmentek nem érintkeznek közvetlenül a körömmel, ezért megóvja az elszíneződéstől. Az alapozó körömápoló tökéletesen tapad a körömlemezhez, ezáltal segíti a színes lakk tapadását, hogy 2x hosszabban tartson.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol