Mavala Stop Körömrágás Elleni  Készítmény
Mavala Stop Körömrágás Elleni  Készítmény

Mavala

Mavala Stop Körömrágás Elleni Készítmény

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A krémet feltöltötte: Niki1515, az összetevőket feltöltötte: anizs, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ártalmatlan folyadék, mely a körmökre kenve segít azoknak a felnőtteknek és gyerekeknek, akik szeretnének leszokni a körömrágásról. Keserű íze elriasztja a rossz szokás rabjait attól, hogy szájukba vegyék a kezüket.

Edinadida

2018. március 14.

Mióta az eszemet tudom rágom a körmöm. Próbáltam már hasonló lakkot, de a keserű íze sem riasztott el, ez is hasonló lehet,de egy próbát megér

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

anizs

2016. október 9.

Szuper termék. Ugyan nyilván akaraterő is kellett hozzá, de nekem nagyon sokat segített leszokni a körömrágásról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3