Max Factor

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó fényt és selymes érzetet biztosító szájfény

1500 Ft - Max Factor folyékony rúzs - captivating ruby
Ár: 1500 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: Új, nem pròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen metròvonalak mentén bárhol
rekav11

2019. január 31.

Mindig azt gondolom, egy szájfényt nem lehet elrontani, sokszor veszek ezért nagyon olcsó DM-es, Rossmannos terméket, de mostanában 4 ilyennel is befürödtem, így áttértem a középkategóriára. Max Factor, Lovlicious, Pupa. Ezek mind 5 (legrosszabb esetben 4) csillagosak. Ez is.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

dizabella01

2018. december 8.

1300 forintért vettem.
Sokáig nézegettem melyik színt válasszam, egy világos csillámos között és egy szép mályvás szín között vacilláltam. Végre eldöntöttem, hogy a színesebb, Luxurious Berry névre hallgató jön velem haza. Sajnos az ajkaimon semmi színe sincs, ami nagyon elszomorított, mivel épp azért vettem a sötétebb színűt, sőt még fantázianeve is arra utal, hogy valami szép bogyós színe lesz, de sajnos nem. Viselete viszont nagyon jó, eléggé tartós, hidratál, és nem ragad.
Csomagolása luxus érzetet nyújt, nagyon tetszik az alakja és az aranyozott kupak.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

1300 forintért vettem.

skin

2018. október 22.

A legjobb drogériás szájfény amit én ismerek. Nemcsak hogy gyönyörű színekben kapható de még mellette kiváló ápoló hatású is. Nem ragad és nagyon kellemes viselni. Jó a tartóssága nem valami bajnoki,de kuponos napokon féláron a legjobb vétel lehet. . Szerintem újraveszem mert a kiszáradt ajkaimnak nagyon tetszik.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

CocoBellemare

2018. október 10.

Pristine nude. Tökéletes nude árnyalat, nem tolakodó, nem feltűnő, de mégis ott van és tündököl a számon. Hidratál, finom az illata és még teltebb is tőle az ajkam. Az ára picit borsos, leakciózva érdemes rá lecsapni.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

avealena

2018. szeptember 29.

A 40-es árnyalatot (Delightul Pink) vettem meg féláron, lágy, visszafogott színe van, de mégis szép. Engem nem zavarnak benne a kis csillámló darabok, szerintem nagyon szép hatást kelt. Kellemes érzés viselni, nem mondanám ragadósnak, viszont természetesen az evést nem bírja, ivást is mértékkel. Én általában 1 óra után szoktam újra applikálni, mert addigra lejön és veszít a fényéből is. Ha rászárad a számra akkor csúnyán mutat, nagyon látszódik a szám ráncaiban, de újrakenve semmi gond, még azt is mondanám hogy kicsit ápol is, vagy legalábbis nem szárít. Négy csillagot azért kap, mert számomra nagyon borsos az ára és szomorú vagyok, mert szívesen újra venném többféle színben, de ennyi pénzért nem tenném meg, csak ha leárazzák. Amúgy visszafogott, hétköznapi sminkekhez tökéletes társ ha nem akarok matt rúzst felrakni ami csak tovább szárítja az amúgy is folyton cserepes számat, nagyon megszerettem.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Szilviams0118

2017. november 17.

Leértékelve vettem 800 Ft-ért, válogattam az Enchanting Coral és a Luxurious Berry árnyalatok között végül az utóbbi mellett döntöttem, mert az Enchanting Coralt túl pirosasnak láttam. Szép a színe, bár kicsit lehetne pigmentáltabb is, tartóssága átlagos. Ennyi pénzért szerintem megérte, lehet visszamegyek a másik árnyalatért is.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Bernini

2017. július 19.

Eddig tetszik, a Coral színt választottam, visszafogott . Tartósságról még nem tudok nyilatkozni

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

PSz

2017. február 23.

Nagyon kellemes állagú szájfény, gyönyörű szín. Aránylag tartós (szájfényhez képest), finom illata van, kissé vaníliás. Az ára kissé magas ahhoz képest, hogy csak egy szájfény.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

CupcakeQueen

2016. november 16.

Az itteni vélemények miatt mindenképp ki szerettem volna próbálni, ezért joy-napokon be is szereztem az Enchanting Coral árnyalatot. Nem csalódtam tényleg nagyon jó, kicsit sem ragad, de így utólag belegondolva valószínűleg a Polished fuchsia árnyalatot választanám inkább. Érezni lehet az ápoló hatását, és a csomagolása nagyon szuper, elegáns és masszív. A teljes ára elég borsos, pedig úgy kipróbálnék több színt belőle :(

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

niki123

2016. június 1.

Nekem tetszik, szép a színe, én a tartósságával is elégedett vagyok, szépen, oylan természetesen csillog. De nekem elég hétköznapi, de ettől függetlenül én 5*ot adok.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol