Max Factor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

12 élénk árnyalatban, hosszantartó és kopásálló formulával a még szebb körmökért. Kis kiszerelésben, kedvező áron kapható.

Bettii98

2018. október 25.

Nekem a sunny pink árnyalat volt meg . Nagyon undorító szín ilyen sárgás,mintsem rózsaszín. Legalább 3 réteg kell belőle, hogy rendesen látszódjon. Tartósság : 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Adora

2017. február 14.

Gyorsan szárad, és szép színekben kapható, viszont olyan kicsi az ecsete, hogy folyton mártogatnom kell, nagyon kevés festéket tud magára szedni egyszerre. És hát nekem nem sűrűn fogynak el körömlakkjaim, úgyhogy ritka hogy a mennyiségen problémázzak, de ez az üveg nagyon kicsike... Ahhoz képest pedig elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Linuxo

2016. október 17.

Kétszer is újra vásároltam annak idején a 11-es Red Carpet Glam elnevezésű árnyalatot. Szerettem volna, ha beválik, de nagyon nem így lett. Legnagyobb problémám a tartósságával volt, és emellett még 3 rétegben is alig fedett valamit. Féláron vettem anno, szerintem az eredeti árát nem is éri meg ez a kicsi kiszerelés. Csalódás volt. Egyedül a színe volt szerelem, visszanézve a fotókat a kezemről..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

AppleMaple

2016. augusztus 8.

Lehet, hogy én jártam meg, hogy csillogós árnyalatot vettem és amiatt, de ez a körömlakk nem nyerte el a szimpátiám. Nem is fedett jól, csikoz is és nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

blessed

2016. június 16.

szeretm az ilyen kis kiszerelésű lakkokat, mert biztos hogy elfogy mielőtt beszárad, nem megy a fele a kukába. a 05 Sunny Pink árnyalatot már kétszer újra vettem, nyári strand szín, a Red carpet pedig az az igazi ferrari-piros árnyalat. Nekem nincs gondom a tartósságával, sokáig fenn marad csak az ára lehetne arányosabb a méretéhez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

manimania

Korcsoport: < 18
2016. május 15.

Nekem a 28 pretty in pink árnyalat van meg. Egy nagyobb, ,,használt" körömlakkos csomagban vettem, kb 170 Ft-ra jött volna ki, de ez a lakk borzasztó. Egy és két rétegben nagyon csíkoz és foltos, az állaga is elég fura. Három rétegben még mindig vannak foltok rajta, így körömblogger lévén felkentem még egy réteget, hogy kiderítsem mennyiben fed.Négy rétegben (!!!!!) fedett csak megfelelően, ehhez képest a száradása átlagos. A színe szép, pasztell neonos (igen, ilyen van :D )-barackos, de nemiszem, hogy sokszor fogom használni. Harmadik napja van rajtam és már kopik a vége, pedig nem mosogattam és nem takarítottam. Borzasztó, ezért az árért vegyetek Essence, Rimmel, Catrice, Rdel, China Glaze vagy bármelyik másik márkától lakkot, csak ezt az árnyalatot ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 15.

Captainblonde

2016. április 1.

Az eddigi legrosszabb körömlakk amit használtam... Csíkoz, és két rétegben sem fed, mintha valami gagyi kínai 100 Ft-os körömlakkot kennék fel. (nekem egy halvány citromsárga árnyalatom van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

melindagyulai

2015. november 3.

Szép színe van, de nem tartós, másnap már elkezd kopni. Viszont gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Szép színe van, de nem tartós, másnap már elkezd kopni. Viszont gyorsan szárad.

HevesPetra

2015. július 1.

Három árnyalatom is volt belőle. Nagyon szépek voltak a színek, de nagyon kicsi az üveg, és a végén rettenetes volt kiszedni az aljáról a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

fashionistakitti

2015. május 16.

Pink színben vettem meg. Imádtam, de egyáltalán nem volt tartós... szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isobutyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, Red 6 / CI 15850

Színezék. Piros.