Max Factor

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: pattelin, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. október 26.

A Max Factor Smokey Eye szemfestékek lehetővé teszik a szemhéj saját elképzelés szerinti árnyékolását és minden sminknek új dimenziót adnak.

• természetes szemsmink készíthető vele
  • csak matt szemfestékek
  • a pigmentáció nagyon intenzív
  • könnyen felvihető

4 változatban kapható

2021. január 10.

40-es Hypnotic Jade árnyalatban szereztem be. Imádom,gyönyörűen satíroztóak a színek és pigmentáltak is. Első használatra beleszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

detti23

2020. szeptember 17.

Nekem is a 20-as Rich Roses van meg. Szépek és pigmentáltak a színek, viszont nekem eszméletlenül porzik. Nagyon sajnálom, mert emiatt mindig körülményesnek érzem a használatát így ritkán nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

0bikbik0

2019. július 18.

10 Alluring Nude matt árnyalatokat tartalmazó palettát vettem meg a fényes, csillámos Max Factor Masterpiece mellé.
Az állaga sokkal puhább, "krémesebb", nem is porzik feltűnően, és a szinek is rendben vannak. Teljesen alap kis cucc, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Maknae

2018. november 17.

Nagyon szép, természetes sminket lehet vele csinálni. Nem pereg, és sokkal lassabban alakul ki az a jellegzetes csík a "crease"-emen, mint az eddigi púdereimnél. Szerintem teljesen korrekt az ár-érték aránya. Nem vonok le csillagot semmiért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

pattelin

2018. augusztus 7.

A 20-as Rich Roses árnyalatbani van meg, ami tartalmaz egy pezsgőszínt, egy bézst, egy bordót és egy sötétbarnát. Nagyon szeretem! Mára az egyik kedvenc alap palettám lett! A sötétbarna jó a szemöldökömre is. A pezsgős szín a belső szemzugba, a bézs a mozgó szemhéjamra, a barnával/ bordóval meg árnyékolok (mikor melyikkel). Nem porzik, jól pigmentált, építhető színek! Kis helyen is elfér! Nálam mostanában nagy kedvenc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

pattelin

2018. augusztus 7.

A 20-as Rich Roses árnyalatban van meg, ami tartalmaz egy pezsgőszínt, egy bézst, egy bordót és egy sötétbarnát. Nagyon szeretem! Mára az egyik kedvenc alap palettám lett! A sötétbarna jó a szemöldökömre is. A pezsgős szín a belső szemzugba, a bézs a mozgó szemhéjamra, a barnával/ bordóval meg árnyékolok (mikor melyikkel). Nem porzik, jól pigmentált, építhető színek! Kis helyen is elfér! Nálam mostanában nagy kedvenc!!

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol