Max Mara

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicurka, az összetevőket feltöltötte: cseri88, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: liliom, orchidea, citrom, magnólia, gyömbér, pézsma, fa, cukornád

Max Mara Max Mara EDP fújós eladó
Ár: 2900 Ft/5500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

abodri

2020. augusztus 17.

Nagyon szép, nagyon nőies, nagyon szerethető különlegesség. Szépen összetevőire bontható illatkompozíció, melyben összhangban van minden mindennel. Számomra sok parfüm négy évszakos. Ez is az. Nem kell különleges alkalom vagy hőmérséklet, hogy hordjuk a szép parfümöket. Amikor kedvem van, magamra fújom és jól érzem magam :) Rengeteg parfümöm van, és bár fájó szívvel, de meghirdettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 17.

boghyca

2020. március 2.

Nagyon finom illat, tényleg semmihez sem hasonlítható. Én személy szerint imádom a gyömbért, illetve az illatát, s ha tudom illetve érzem, hogy van egy illatban az többnyire nálam landol. Igen ám, csak amennyire szerencsés vagyok (kb mindig ez van) mindig az olyan tetszik meg, amit már ősidők óta nem gyártanak és lehetetlen küldetés beszerezni belőle akár kis mennyiséget is, üvegesről már nem is beszélek.
Ugyan így jártam Lancome-ék Benghal-jával is, de most Marától totál bezsongtam. Kell nekem kategória 😍
Annyi jót olvastam róla, teljesen elképzeltem az illatot...hmmmm🤤
Kis fujóst tudtam szerezni, ami elvileg az újabb kiadásból volt... Űhhh mondom ez tényleg olyan, mint amiről eltűnődtem, szomorúan kódolva magamban, hogy ez bizony itt megállt dolog.
Nézegettem ebay liciteken, de annyiért már lassan egy harmadik vesét is vehettem volna... Nekem kell egy régi kiadás! Mit ad Isten, egy régi Parfüméria alsó, már már porosodó polcán, az utolsó 70ml-s régi kiszerelés potom összegért 🤑🤑🤑
Kifújtam, összehasonlításképp az új verzióval.... Hát no, ezerszer tartósabb, de örüljünk neki hogy így is kapható (mármint az új).
Úgy vigyázok rá, mint a kisangyal, szépen becsücsült a Benghalom mellé💕
Imádom, és imádni fogom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Annyi jót olvastam róla, teljesen elképzeltem az illatot...hmmmm🤤
Úgy vigyázok rá, mint a kisangyal, szépen becsücsült a Benghalom mellé💕
Imádom, és imádni fogom!!

noemi1990

2019. július 19.

Egy kedves krémmániás hölgynek köszönhetően sikerült hozzájutnom 15 ml-hez. Vakon, az értékelések alapján rendeltem. Nagyon örülök, mert ahogy először a kezemre fújtam, és kicsit később megillatoltam, lenyűgözött. A finom édessége, eleganciája, és a gyömbér zamata felülmúlhatatlan számomra. Sokszor sütök gyömbéres kekszet, mert nagyon szeretjük, és ennél a parfümnél is abszolút szép arányban van ez a fűszer. Különleges, gyönyörű illatkompozíció. Imádom viselni, csak sajnos nagyon vigyáznom kell arra a 15 ml-re. Ha tehetném, benne fürödnék. Számomra hasonlít kicsit az Armani Mania-hoz (fehér kupakos), de abból mindig hiányoltam valamit. Hát a Max Mara-ban benne van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Timi8

2019. június 10.

Ha nagyon őszinte szeretnèk lenni (...pedig magam előtt is csak nehezen vallom be...) volt egy 1-2 éves igen intenzìv ismerkedésem a niche illatok világával, több szerelem is szövődött köztem nem egy-két ház alkotásával, de azért az általam illatoltak kb.90%-a inkább csak illatélménynek jò, számomra viselhetetlenek a mindennapokban. Amikért szerencsésnek mondhatom magam mert egyrészt azòta üvegesen is birtokolhatok már pár illatszerelmet és nagy becsben is tartom őket, másrészt olyan alkotásokat és olyan minőséget tesztelhettem a sok niche finomság által (akár csak kis kenős minta formájában is) amit és amennyit az emberek többsége valljuk be, lehet, egèsz életében nem fog tudni megkòstolni.
Ahogy akkor rákattantam, most kissé alábbhagyott a niche-szomjam.

Mostanság kissé visszakanyarodtam megint a mainstream irányba, de egyáltalán nem bánom mert ha nem is tùl gyakran de itt is kincsekre lelhet az ember...főleg a mára már nem divi és/vagy rég nem gyártott, forgalombòl kivont darabok közt. Ehhez a csodához is közel niche áron lehet hozzájutni, de minden cseppje megéri az árát. Nekem ez az illat hatalmas szerelem! Egyszerűségében tökéletes. Magabiztos, megnyugtatò, fantasztikus nőies illat. Maga a NŐ. Minőségi, diszkrét de tartòs. Tusijàval, testápolòjával együtt hasznàlva maga a luxus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Ahogy akkor rákattantam, most kissé alábbhagyott a niche-szomjam.

Luna1024

2018. november 30.

...És amikor már azt hittem, sose találok olyan illatot, ami után nyáron, a tikkasztó hőségben is csorog a nyálam - na, akkor jött Ő. :D Kata szánt meg 5 ml-vel (köszönöm!), gondoltam kipróbálom, amíg még lehet - de jobban tettem volna, ha maradok a popómon, és nem futok olyan illat után, ami már nem kapható... Bizony, beleestem rendesen, és most vérzik a szívem, ugyanis fogalmam sincs, honnan fogok én belőle üveges verziót szerezni... Mert nekem ez az illat egyszerűen kell - mert egyedi, mert pótolhatatlan, mert csodálatos, és mert csak. :) Úgy tökéletes, ahogy van. Távol áll tőlem a túlzás, de Róla tényleg csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. :) Érezhetően citrusos, ugyanakkor édes, cukornádas, pikáns gyömbéres illat, összefut a számban a nyál, ha viselem. Mint amikor beleharapsz egy lédús, érett citrusba, és az összes inger egyszerre rohamozza meg az ízlelőreceptoraidat: édesség és savanykásság keveredik a szádban, tökéletes arányban. Van benne valami olyan vagányság, valami olyan csípős és játékos pimaszság, amitől egyszerűen képtelenség nem imádni. :)
Sajnos már csak Ebay-en láttam, irreális összegekért. :( Az esélytelenek nyugalmával: ha valakinél van eladó, légyszi sikítson, fél vesémet adom érte. :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. november 14.

Mostanában épp megint kiábrándulóban vagyok, nem sikerül olyan illatot találnom, ami kényelmes, nem "túl valamilyen", hanem komfortos, élvezetes. Úgy szeretnék olyanra bukkanni, ami tényleg kiegészít, örömet okoz. Vettem egy fújóst (pedig nem szabad kipróbálni, amit már nem lehet beszerezni, de hát ugye vannak olyan pillanatok, amikor nem a józan ész győz). Aztán megnyugodtam, mert édes, virágos, nem nekem való, hurrá. Csak hát a leszáradása, az pont olyan, amire vágyom, selymes,lenge, letisztult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 14.

Verona5

2018. november 10.

2018.11.10.
Vele lehet megérteni, amit Palomita írt lent, hogy a " a kevesebb néha több, és hogy vagány és vonzó lehetsz ... egy egyszerű fehér ing-farmer kombóban is, csak toldd meg egy kis csavarral..."

2018.09.24
Most jött el az ő ideje - megfelelő a hőfok hozzá. Egyszerűen gyönyörű! Citrusos felhanggal nyit és krémes puhasággá válik a bőrön, melengető burokká. Az a tipus, amit nem érzel, hogy rajtad van csak nagyon jól érzed magad a bőrödben tőle. És ez (is) lenne a funkciója egy parfümnek, legalábbis bizonyos helyzetekben ennyi is elég. Nem is kell tovább részletezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

2018.11.10.

2018.09.24

cseri88

2018. szeptember 2.

Én Max Mara Max Mara vagyok, a best parfüm ever, a go-to parfümöm. Elsőnek megkaptam családtagomtól, utána ismerőstől, imádtam! Én vagyok, az az illat, erről voltam ismerhető. Imádtam. Áttértem egy ideje már (évek), a CF kozmetikumokra és parfümökre, test,- arcápolásra, meg mindenre, amire csak tudtam, hogy azért ne szenvedjen egy állat, hogy a fejemre kenjen stb. Viszont mivel a Max Mara már nem kapható, jó pár éve, így, ha találok olcsón másodkézből meg szoktam venni, ( ezzel nem támogatva, ezt a céget, mert gondolom, nem volt CF) , hogy szagolgassam, de már nem használom és csak, ez az egy parfüm, ami másodkezes kivétel a CF életmódban, semmi más.

De, ha ki fogom kevertetni a saját Cf parfümöm, mert eladom a házat és Franciaországban megcsinálják, akkor ezt fogom kikevertetni. Imádom a mai napig. Nincs másik parfüm, ami felér ezzel. A PARFÜM. Nem tudom hova magasztalni, annyira,de annyira szeretem. Ez vagyok én, ez az illat, minden. Évek alatt betáraztam egy jó pár üveggel és, ha megszagolom, minden emlék, boldogság felelevenedik. Ahhw, nagyon-nagyon-nagyon-nagyon.... Oly, annyira tartós, hogy még másnap is érezni lehetett a bőrömön és tényleg átölelt, mint egy selyemsál. Párom, így ismert meg, hogy ez volt rajtam és neki is szép emlék, ha megszagolja. Tudta, hogy imádom, így még anno itt vett nekem még egy üveggel a kollekciómba. Elegáns, nőies, kellemes, imádom! Millió csillag +++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

googles

2018. május 12.

Regen volt ilyen parfumbol egy oriasi uveggel. Belegondolni se merek, hogy ahelyett, hogy megtartottam volna, amikor epp tul sok volt az edes cukornad vonal, megvaltam tole.
😲
Jo illat amugy. Nagyon edes, nekem tenyleg tiszta cukornad, azert elegansabb, nagyon noies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

😲

Palomita

2018. május 12.

Nem győzök hálát rebegni azért, hogy sikerült hozzájutnom 70 ml-hez ebből a fantasztikus illatból. Tizenkét évvel ezelőtt használtam először, karácsonyra kaptam ajándékba. Akkor még nem tudtam értékelni az egyszerűen nagyszerű mivoltát, úgy gondoltam, hogy bár nagyon kellemes, sokkal különlegesebb illatok is vannak ennél, így hát továbbajándékoztam - nagy hiba volt.
Most, 30 évesen ugyanaz az illat teljesen mást vált ki belőlem, és a bőrömön is a legszebb arcát mutatja. Viszonylag lineáris, ám komplex alkotás: cukros édesség, pezsgő fűszerek, harsogó citrusok tökéletes aránya jellemzi. Ennek az egyensúlynak köszönhető talán, hogy simán el tudom négyévszakos illatnak képzelni, mert most is roppant jólesik viselni a meleg időben. Az adagolásnál nem árt az óvatosság: 2 apró fújás is egész nap elkísér, és a hatósugara is kiváló.
A viselését nem kötném korosztályhoz, de bizonyos értelemben fel kell NŐni hozzá. Elhagyni a megfelelési vágyat, az önostorozást, a folytonos vívódásokat, nyitni a világ örömei és önmagunk felé, értékelni az egyszerű, hétköznapi pillanatok boldogságát. Megérteni, hogy a kevesebb néha több, és hogy vagány és vonzó lehetsz az első randin egy egyszerű fehér ing-farmer kombóban is, csak toldd meg egy kis csavarral... például ezzel az illattal és egy kis piros rúzzsal ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.