Mayam

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A vér keringését serkentő hatóanyag, vénás tónusjavító, szabadgyök ellenes, védi a bőrt a korai öregedéstől, növeli a bőr tónusát és rugalmasságát. Resveratrolt tartalmaz, mely egy erőteljes antioxidáns, elismert öregedésgátló hatásokkal.

• keringető hatású
  • tónusjavító a vénás erek számára
  • szabadgyökellenes
  • öregedésgátló
  • összehúzó, élénkítő hatású
  • kiváló antioxidáns
  • kollagén stabilizáló
  • késlelteti a bőr ráncosodását és elöregedését
  • fokozza a bőr rugalmasságát

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 11.

Nagyon jó, kedvelem, sok éve használom. Éjszakai krémekbe teszek, feldúsítom mindenféle + jó anyaggal, köztük ezzel. Néha töményen az arcomra kenem pakolás helyett, arckrém helyett, azután természetesen lemosom és rendes hidratálót használok. Jó illata van, jó állaga, és a hatása is biztos, hogy jó. Csodák nincsenek, én ezt rég tudom. Ezek természetes és jó cuccok, amiket a Mayamnál vásárolhatunk. Sok minden terméküket vettem és ismerem. Kiválóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 11.

Alice83

2017. május 12.

A glicerines kivonatok nekem úgy tűnik nem jönnek be..hatását nem tapasztaltam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.