Mayam

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. március 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Késlelteti a bőr öregedését és a kollagénállomány lebomlását, kiváló antioxidáns, bőrfeszesítő hatású, tonizáló, szabadgyökellenes, gyulladásgátló, következésképpen kivételes kozmetikai összetevőnek számít.

A zöld tea egy Ázsiában, főképpen Kínában honos cserje, melynek fiatal leveleit és a rügyeket értékesítik a kivonat előállításához. A kivonat jótékony hatást fejt ki a bőrgyulladások és sérülések mérséklésével. Öregedésgátló hatóanyag, ráncmegelőző hatással. Jelentős polifenoltartalmának hála, a bőr számára egy sor jótékony hatást fejt ki, abban a rétegben lép fel, ahol a kollagén és az elasztin található. A sejtek szintjén történő külső faktorok elleni védelem egy újabb adu a zöld tea javára, csökkentve a fényöregedés kockázatát.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. október 11.

Éjszakai krémet dúsítok vele, néha töményen is kis olajjal pakolásként az arcomra kenem. Nagyon jó, akárcsak a vörös szőlő társa. Csodát semmi nem tesz, eredményt semmi nem hoz rögtön. Én hiszek is benne, meg kellemes is. Biztos vagyok benne, hogy ott bent jól munkálkodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 11.

Alice83

2017. május 12.

Glicerines nem szeretem..túl zsíros, pedig keveset raktam a krémembe..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Glicerines nem szeretem..túl zsíros, pedig keveset raktam a krémembe..

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract