Mayam

Ár:   335 Ft, 2610 Ft és 11 630 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 gr, 1 kg és 5 kg   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   335 Ft, 2610 Ft és 11 630 Ft
Kiszerelés:   100 gr, 1 kg és 5 kg
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag zöld agyag ideális fellazító és ásványosító hatású, felszívóképességével hozzájárul a felesleges faggyú és a szennyeződések eltávolításához. A vegyes vagy zsíros arcbőrre alkalmas.

Az agyag egy természetes termék, az Elemental ajánlatbeli zöld agyag a meditterán medencéből származik és aktív formában jelenik meg. Kinyerés után a napon szárítják. Nem tartalmaz szennyeződéseket és nem érte sugárzás.

Az agyagok természetes módon gazdagon tartalmaznak különféle ásványokat, mint a szilícium, alumínium, magnézium, kálcium, vas, foszfor, réz, cink, szelénium, kobalt, mangán. A kozmetikai tisztaságú agyag a következő általános tulajdonságokkal rendelkezik: bársonyosít, nyugtat, tisztít, méregtelenít, fellazító, szerkezetjavító és regeneráló hatású a bőr számára.

Az agyagnak sokrétű, változatos felhasználása van a kozmetikában, ide tartoznak az arcmaszkok, testpakolások, ásványi sminkek, szappankészítés.

Egy egyetemes aktív agyag, jó nedvszívó, gyógyító, bársonyosító és tisztító tulajdonságai értékessé teszik. A montmorillonite típusú agyag a kozmetikai alkalmazásokra legmegfelelőbb agyagnak számít, magas ásványtartalma és fokozott nedvszívó képessége miatt.

Hatásosnak bizonyult főleg a gyulladásos bőr esetén meg a zsíros és vegyes bőr ápolására, kiválóan szabályozza a faggyútermelődést.

Bármilyen típusú bőr tisztítására és kisímítására alkalmas.

Audry1

2019. szeptember 7.

Arckrémbe, illetve lehúzhatós arckrémbe szoktam használni (mindkettő saját előállítás alapján), nekem teljesen megfelelő és teljesen megfizethető áron van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Zsokuci5321

2018. november 7.

A zöld agyagból én hajmaszkot gyártok kb havi 2x ezen recept alapján (https://www.elemental.eu/hu/blog/7925_korpasodas-elleni-maszk-henna-cedrus.html) és felrakom száraz hajra hajsapkában ülök 1 órát, majd lemosom, nekem nagyon bevált, már jó fél éve használom ezt a pakolást.
Egy hajpakolásba mindössze 7-8gramm agyag kell (hosszú és rengeteg hajam van, de ezt csak a hajtőre kell felvinni), szóval a 100grammos kiszerelés nálam majd 7 hónapig kitartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

mivett

2018. január 18.

Hol lehet beszerezni? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Hol lehet beszerezni? :)

d-i_n-a

2017. december 20.

Hatalmas nagy hype volt a L'oreal Pure Clay maszkok megjelenésekor..mindig is kiakartam próbálni az agyagokat...azonban a L'oreal termékek nem arról hiresek, hogy csak meseszép összetevőket tartalmaznak és nekem nagyon érzékeny a bőröm irritál szinte minden.. szóval nálam szóba sem jöhetett.

De nem is bántam meg, mert igy körbe néztem az interneten és megtaláltam magát a zöld agyagot.
Az én vegyes..néha zsiros börömre nagyon jó.
Nyugtatja, mattitja tisztitja és nem utolsó sorban sokkal szebb a borkepem összességében.

Ja és az ára..mennyi..100 gramm kemény 395 forint.. pff semmi.. :D

Én ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Az én vegyes..néha zsiros börömre nagyon jó.

Ja és az ára..mennyi..100 gramm kemény 395 forint.. pff semmi.. :D

Én ajánlom mindenkinek.