Mayani

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marlu, Módosítva: 2020. december 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

A mágikus rúzs amely kiszámítja a számodra tökéletes rúzsárnyalatot az ajkaid pH-ja alapján. "Ajaktintaként" funkcionál és leggyakrabban vörös, lila, rózsaszín és lila-vörös árnyalatokban pompázik. A rúzs kellemes illattal rendelkezik, és fényes, balzsamszerű megjelenést hoz létre az ajkakon. Shea vajat és olívaolajat tartalmaz, amelyek hidratálják és kondicionálják az ajkakat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BerniStray

2021. december 17.

Nem vártam sokat tőle, de azt kell mondjam engem meglepett!
Használat után nem csak jó érzés a számnak, hogy nem repedezett szét, de a szín is nagyon tartós. A színe rózsaszín, szóval ne várjon senki zöld meg kék szájat (mert láttam netes csopiban ez volt a panasz oka..). 😃
Az árát viszont sokallom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Nem vártam sokat tőle, de azt kell mondjam engem meglepett!
Az árát viszont sokallom..

kiskrumpli

2021. április 20.

Pink Pandás Mystery boxban kaptam még karácsonyra, örültem neki, mert régóta szemeztem vele. Nekem valamiért mindig cklámen színűre színezi a számat, és ezt a színt őszintén utálom (nem lesz túl harsány, de még így is közönséges), így csak itthon használom hidratálásra. Megvan a Unicorn Magic változata is (szintén Pink Pandás Mystery bagből), az egy fokkal jobb, halványabb rózsaszín árnyalatot ad. Szerintem a teljes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

nocika113

2021. január 29.

Egyetértek teljesen az előttem szólóval. Nekem sem tetszik a színe, de én hidratálónak megpróbálom elhasználgatni, remélem hamar elfogy😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

marlu

2020. december 19.

Ajándékba kaptam, rendelés mellé, így ki tudtam próbálni. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Nekem sajnos rikító rózsaszínre festi a számat, ami egyáltalán nem áll jól. A felkent réteg rászárad az ajkaidra, így nem érzem hidratáltnak (pedig ezt is ígéri a termék).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.