Maybelline

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Levendulavera, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   9,6 g

Szemhéjfesték paletta 12 magas pigmentáltságú árnyalattal, melyek kiválóan kombinálhatóak egymással.

Ár: 1900Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom (Foxpost), de ebben az esetben a szállítási költség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Elyana

2020. május 31.

Több mint fél éve megvan, de nem használok szemhéjpúdert gyakran. Lehet vele hétköznapi sminket is készíteni, meg kb minden alkalomra valamit. Jó a kis irányadó a hátulján, hogy melyik színeket használjam egy-egy szemsminkhez, de máshogy is lehet variálni őket. Nekem semmi panaszom nincs rá, de minden alkalommal használok alá primert és egy kis fixáló púdert is. Kontaktlencse mellett sem okoz problémát, de én nem használom a vízvonalamon például. A vele elkészített szemsmink kibír egy fél napot vállalhatóan, de nyilván 1-2 helyen ki kell javítani/egészíteni utána. A világosabb, fényesebb színeket highlighterként is lehet használni. Eddig 2 szín kijött a helyéről, pedig nem utaztatom, nem ejtem le stb. Visszaragasztottam egy kis trükkel, de ugye ez nem jó pont. Jól zár, véletlenül nem nyílik ki. A benne található felvivő kütyü kétoldalú, egyik felén applikátor, a másikon egy keskeny ecset található. Ez utóbbi jó minőségű és megfelel az alsó szempillák alatti sminkelésre. Nálam legalábbis annyira jó, hogy már ezért megérte megvenni, mert végre van ilyen pont megfelelő ecsetem. Viszont úgy általában szükség van hozzá egy "teljes terjedelmű" szemhéjpúder ecsetre is, hogy szépen el tudjam dolgozni a vonalakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Etta22

2020. március 21.

Szépek a színei, de sajnos nagyon porol. Féláron vettem meg, egyébként eléggé túl van árazva. Tartóssága nálam 0, még alap mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

kekedia

2019. december 23.

Én szeretem a színeit, Glamour napokon fél áron vettem. Olyat nem tapasztaltam, hogy kiesnének a színek, pedig már hónapok óta használom. Egyetlen negatívumként azt tudnám említeni, hogy felvitelkor a festék és a csillám is nagyon pereg. Sajnos le is kell törölnöm a szemem alól, így inkább szemfestés után viszem fel az alapozót, és a korrektort a szemem alá. Így, ezzel a módszerrel nincs vele probléma, mert napközben már a "helyén marad".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Spiritcat78

2019. július 30.

Ez a paletta egyenlő a nagy semmivel. A csillogó bézs és rózsaszín színeken kívül használhatatlan, valamint az, hogy kiesnek egy darabban a tartóból egyszerűen megengedhetetlen 4000 Forintért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

zsucci93

2019. március 24.

Csatlakozom az előttem kritikát írókhoz. Nagyon rossz színválasztások vannak benne, nehéz egy kohéziv sminket alkotni belőle. Átmenethez túl kevés a színek száma. Ránézésre kézzel swatcholva nem rossz a pigmentáció, de a szemen nem lehet belőle sokat kihozni. Hamar megváltunk egymástól...Egyáltalán nem éri meg az árát, akkor már inkább egy sleek paletta, azzal bárki jobban jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Bettii98

2019. január 25.

Nagyon nehéz ebből a palettából bármit is kihozni, mert a színek egyáltalán nem passzolnak egymáshoz, ráadásul a pigmentáltságuk 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

wialina

2018. október 30.

Nagyon tetszettek a színei, amik miatt megvettem. Szépnek szép, tartós is a szememen, de kicsit erős hogy kiesnek a színei .. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Whosthatfitgirl

2018. szeptember 28.

Igen-igen, tudom, hogy ez egy drogèriás paletta, de nekem egyelőre nem adja azt, amit szeretnèk. A szìneibe szerettem bele, mert a nudeok mellett nagyon tetszett a zöld ès a lila szìn, gondoltam tök jó lesz őszre. A matt ès a metálos árnyalatai jók, nem áll bele a ráncokba, de alapozó kell alájuk szerintem mindenkèpp. A csillámos árnyalatai viszont botrányosak. Nekem nem csak felvitelkor peregnek, hanem szèpen, egèsz nap, mint egy @#$*ott Cetebe c-vitamin. Nap vègère úgy nèzek ki a szemem alá begyűlt csillámtól, mint egy kivènhedt bárènekesnő... Próbálkozom mèg vele, de ez számomra nagyon bosszantó. Mindezèrt 3 csillagot kap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

mscintia

2018. augusztus 21.

Három hónapja birtoklom ezt a palettát, akkor még bp-i egyetemista voltam, szülinapra mentem, és lényegében kétségbeesésből vettem meg, hiszen nem vittem mindig magammal az albérletbe a paletta-gyűjteményemet. Nincs más palettám a Maybelline-től, nem nagy szívszerelmem a cég, de a felső csillogó aranyszín miatt mégiscsak a kosaramban landolt. Fontos, hogy előrebocsássam, hogy ezzel a palettával nem lehet elég óvatosan bánni. Nem dobáltam, nem esett le egyszersem, mégis a színek "kibújnak" a tartályból, hiába nem történt velük semmi sem. Soha nem ejtettem ki színt még (olcsóbb és high end) palettából, így meglepő volt ezt tapasztalni, silány munkát végeztek a termék készítői. A színösszeállítás sem tökéletes, a nude kategóriát számomra a lila és zöld kilövi egyből. A színek megswatcholva nagyon foltosak, kenődnek és maszatosak, ugyan a csillogósak egy fokkal jobbak, mint a mattok, de a szemre felvíve nagyon darabosak egytől-egyig. Amiért megéri mégis befektetni rá, az a korábban említett aranyszín, illetve a mellette lévő nude majdnem tökéletes transition shade fehér bőrűeknek, s a sorban alatta helyet foglaló csillogós mélybarna remek mélyítőszín. Mindezek mellett a pl. Revolutionnek sokkal jobb, minőségibb, de árkategórián belül sokkal olcsóbb palettái vannak, amik mellett csak szégyenkezhet a 24karat Nudes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

r3gina

2018. április 25.

Nagyon szépek a színek, bár szerintem drága. Én Glamour napokon féláron vettem, így bőőven megérte. Primerrel verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.