Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Levendulavera, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   9,6 g

Szemhéjfesték paletta 12 magas pigmentáltságú árnyalattal, melyek kiválóan kombinálhatóak egymással.

Ár: 1500 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: Bontatlan, 100%, Helyszín: Budapest/Jászberény, fizetés: Posta/FoxPost
zsucci93

2019. március 24.

Csatlakozom az előttem kritikát írókhoz. Nagyon rossz színválasztások vannak benne, nehéz egy kohéziv sminket alkotni belőle. Átmenethez túl kevés a színek száma. Ránézésre kézzel swatcholva nem rossz a pigmentáció, de a szemen nem lehet belőle sokat kihozni. Hamar megváltunk egymástól...Egyáltalán nem éri meg az árát, akkor már inkább egy sleek paletta, azzal bárki jobban jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Bettii98

2019. január 25.

Nagyon nehéz ebből a palettából bármit is kihozni, mert a színek egyáltalán nem passzolnak egymáshoz, ráadásul a pigmentáltságuk 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

wialina

2018. október 30.

Nagyon tetszettek a színei, amik miatt megvettem. Szépnek szép, tartós is a szememen, de kicsit erős hogy kiesnek a színei .. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Whosthatfitgirl

2018. szeptember 28.

Igen-igen, tudom, hogy ez egy drogèriás paletta, de nekem egyelőre nem adja azt, amit szeretnèk. A szìneibe szerettem bele, mert a nudeok mellett nagyon tetszett a zöld ès a lila szìn, gondoltam tök jó lesz őszre. A matt ès a metálos árnyalatai jók, nem áll bele a ráncokba, de alapozó kell alájuk szerintem mindenkèpp. A csillámos árnyalatai viszont botrányosak. Nekem nem csak felvitelkor peregnek, hanem szèpen, egèsz nap, mint egy @#$*ott Cetebe c-vitamin. Nap vègère úgy nèzek ki a szemem alá begyűlt csillámtól, mint egy kivènhedt bárènekesnő... Próbálkozom mèg vele, de ez számomra nagyon bosszantó. Mindezèrt 3 csillagot kap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

mscintia

2018. augusztus 21.

Három hónapja birtoklom ezt a palettát, akkor még bp-i egyetemista voltam, szülinapra mentem, és lényegében kétségbeesésből vettem meg, hiszen nem vittem mindig magammal az albérletbe a paletta-gyűjteményemet. Nincs más palettám a Maybelline-től, nem nagy szívszerelmem a cég, de a felső csillogó aranyszín miatt mégiscsak a kosaramban landolt. Fontos, hogy előrebocsássam, hogy ezzel a palettával nem lehet elég óvatosan bánni. Nem dobáltam, nem esett le egyszersem, mégis a színek "kibújnak" a tartályból, hiába nem történt velük semmi sem. Soha nem ejtettem ki színt még (olcsóbb és high end) palettából, így meglepő volt ezt tapasztalni, silány munkát végeztek a termék készítői. A színösszeállítás sem tökéletes, a nude kategóriát számomra a lila és zöld kilövi egyből. A színek megswatcholva nagyon foltosak, kenődnek és maszatosak, ugyan a csillogósak egy fokkal jobbak, mint a mattok, de a szemre felvíve nagyon darabosak egytől-egyig. Amiért megéri mégis befektetni rá, az a korábban említett aranyszín, illetve a mellette lévő nude majdnem tökéletes transition shade fehér bőrűeknek, s a sorban alatta helyet foglaló csillogós mélybarna remek mélyítőszín. Mindezek mellett a pl. Revolutionnek sokkal jobb, minőségibb, de árkategórián belül sokkal olcsóbb palettái vannak, amik mellett csak szégyenkezhet a 24karat Nudes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

r3gina

2018. április 25.

Nagyon szépek a színek, bár szerintem drága. Én Glamour napokon féláron vettem, így bőőven megérte. Primerrel verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

bugeyes

2018. április 22.

Szeretem a blushed nudes palettával együtt, ám ezért a palettáért inkább hétvégéken nyúlok. Szerintem gyönyörűek a színek, és szemhéjpúder alappal használva nagyon szépen ki is jönnek.

Update: A fentiek még mindig igazak, ámde nagyon porzik sajnos, és a csomagolás sem túl “stabil”, pedig nem is ejtettem le a palettát... Egy szín ki is potyogott belőle sminkelés közben... Sajnos az ilyesmi engem eléggé zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

editok

2018. február 11.

Nagy csalódás! :(
Pozitívumok: hosszan tart a színe
Negatívumok: 5 szín kiesett 1 hónap leforgása alatt, először csak 2 esett ki, azt hittem az utazás miatt, mert repülővel mentem és aszemfestek a nagy csomagban volt, gondoltam a dobálás miatt jött ki, bár a ruha között volt, és semmi másnak nem volt baja(mármint a többi szemfestekemnek, pirositonak stb), majd meg 3 másik is kijött, minden magyarázat nélkül, polcon tároltam, nem ejtettem le...borzasztó ez a csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Nagy csalódás! :(
Pozitívumok: hosszan tart a színe

eszty.3

2018. február 5.

ajandekba kaptam, es nagyon orultem neki. Szuperul lehet vele dolgozni, nagyon tartos, es csodaszep szinek kerultek a palettaba. Egyetlen hatranya hogy gyakran magammal viszem, es lehet hogy ezert, de elkezdtek szep lassan, sorban kiesni belole a pigment kockak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

vzorka

2018. január 20.

Ahhoz képest, hogy többen is a 2017-es év legrosszabb sminktermékei között említik ezt a palettát, nekem semmi bajom vele. Jól pigmentált, szépen satírozhatók a színei. Alappal egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.