Maybelline

Ár:   2000-3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: DorkaDorka, Módosítva: 2017. június 3.

Ár:   2000-3000 Ft
Kiszerelés:   16g

Mattító púder a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

zsigakatalin

2019. április 12.

Pár éve használom. Meg vagyok vele elégedve összességében. Csodákat nem tesz azért, de alapozó fölé vagy alapozó helyett jó. Maga a tartása nem a legjobb, nyilván egy orrfújásnál jön le belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

sinmo88

2018. november 23.

Nagyon ritkán sminkelek, de akkor őt szoktam használni vagy alapozó fölé, vagy akár magában, mivel nagy bőrhibám nincs, csak a homlokom és orrom csillogásán szeretnék segíteni. Kellemes viselet, szépen illeszkedik a bőrömhöz, persze a kritikus részek így is átfényesednek pár óra alatt, de már megszoktam, hogy ezzel kell együtt élnem :D Nem csodaszer, de amikor kell, akkor arra a pár órára tényleg segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

blairIRL

2018. szeptember 10.

A Maybelline Affinitone alapozóval együtt használva meg vagyok vele elégedve, szép matt, természetes hatású lesz velük az arcom. Sajnos a bőröm 1-2 óra alatt minden púderen átfénylik, szóval az hogy ebben az esetben is így történt, nem a púder hibája :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

zsoxcore

2018. július 4.

Elégedett voltam vele, szépen mattított, tette a dolgát! Nem okozott irritációt, pattanásokat. Sokáig elég volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Pocok96

2018. február 24.

Többször újra vettem már, és szeretem. Nagyooon sokáig elég egy "tégely". Zsírosodásra hajlamos a bőröm, és elég jól mattítja a problémás helyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

bugeyes

2018. január 28.

Alapból szeretem a Maybelline termékeket, szerintem elég kedvező áron, elég jó minőséget kapsz. Ezt a púdert nagyon bírtam, szépen mattított, fedett és nekem bejött a textúrája is (hiába por, de mégis selymes :)). Mostanában viszont nem látom... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Katka0716

2017. november 26.

Nem igazán jött be. Poros és szerintem elmondhatom róla, hogy nem az ápol és eltakar kategória. Engem is kiszárított. A 40 pure beige árnyalat van meg, de valahogy mégsem passzol a bőrömhöz. Egyébként nem tudom ki van még ezzel így, de akár a Rossmannban, akár a Dmben próbálgatok sminket, az erős fénytől alig tudom kiválasztani melyik a megfelelő. Ugyanis előtte a 30-ast vettem, de nem tudtam használni, mert az meg túl világos volt, így kidobott pénz lett. Néha használgatom a 40-est, de csak módjával... Nem tudom 2-est vagy 3-ast adjak a termékre, mert néha magában, alapozó nélkül elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

naneth

2017. november 13.

Szépen mattít, nagyszerűen fixál és illeszkedik a bőrszínemhez. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Szépen mattít, nagyszerűen fixál és illeszkedik a bőrszínemhez. Tökéletes! :)

moni92

2017. november 1.

Kifejezetten a zsíros bőröm miatt vettem meg ezt a púdert, ami számomra kicsit csalódás volt. Hamar kifényesedik a bőröm :(
Előnye hogy szépen fed.

Előnye hogy szépen fed.

Kedy

2017. október 29.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem gyártják. A világos szín pont megfelelő volt a bőrömhöz, maximálisan fedett, napközbeni javítás nélkül csak a nap végére csillogott át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol