Maybelline

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PotaSaci, Módosítva: 2020. november 9.

Kiszerelés:   2,8 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Henrietto

2022. február 18.

Nagyon gondolkoztam azon hogy megvegyem, mivel eddig csak az Essence szemöldökspirált haználtam, és valójában nem bántam meg.
A legsötétebb árnyalatot vittem magammal, amit azonnal ki is próbáltam, meglepően nagyon tartós és igazán kiemeli a szemöldököt.
A termékkel elégedett vagyok , szerintem a közeljövőben újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 18.

A termékkel elégedett vagyok , szerintem a közeljövőben újraveszem.

ebabucci

2022. február 11.

Lehet, hogy új csomagolása van, de szerintem a termék ugyanaz, az én feliratom lila és Express Brow Fast Sculpt Mascara.
Nagyon szeretem, szemöldök tetoválás után kellett egy kis színezés a vörös hajam vörös szemöldökére (002 Soft brown), ez tökéletesen megfelel. Frissen letisztított krémezett bőr/szemöldökre nagyon szépen fel lehet vinni, nem csomós, nem kirívó, egész nap stabilan ott marad a helyén, nem maszatol, jól bírja az izzadást is, még uszoda után is tökéletes. Nagyon precízen lehet festeni vele, és egész gyors a felvitele. Ha nem mosom le, másnap reggel kicsit csomósodik és kicsit makrancos, de végülis ezt várjuk tőle.
Eddig Miss Sporty Brow to Last 24H Szemöldökceruzát használtam, gyakorlatilag kigyomlálta a szemöldökömet és sokáig kellett maszatolni, mire látszott az eredmény...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

PalmaKamillaCserhati

2022. január 24.

Többször újra vásároltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. A felvitelnél figyelni kell a mennyiségre, mert ha megszalad kb leszedhetetlen. Ebből adódik, hogy egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Alizka

2021. október 28.

Már többször újravettem a soft brown árnyalatot, ami kicsit sötétebb, mint a hajam, nekem így még megfelel. Szerintem egész jól áll ez a hideg tónusú barna az arcbőrömhöz is. A keféjével elégedett vagyok, precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós a festék, egész nap nem mozdul, kivéve, ha valami olyan kerül az arcomra, ami mellett bármi lefolyik róla - ebben az esetben egy pici ebből is eltűnik, de nem kenődik ekkor sem. Amikor még sok termék van a tubusban, kicsit le kell szednem a fölösleget, nekem akkor lesz pont elég (dúsabb szemöldöknél ez másképp lehet). Szinte minden nap használom, és így sokáig kitart. Összességében elégedett vagyok, négy csillagot kap - ötöt akkor adnék, ha lehetne több árnyalatban is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

szaadri

2021. október 7.

Megvettem, amit legvilágosabbnak láttam (02 soft brown). Középbarna hajam van, tehát nem mondhatom, hogy én vagyok a szélsőség, mégis annyira de annyira sötét ez a gél, mintha szemöldök tetoválásom lenne. Nagyon nem szép. :( Nem is értem. Így az, hogy sokat visz fel, még feltűnőbb, és könnyen banyás lesz.
Pár mp alatt megszárad, begélesedik, és nem moccan tovább a szín. Ami ha pont passzol, lehet pozitívum is, mert tényleg szépen és sokáig tart, a keféje és precízen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

veci

2021. július 31.

Kipróbáltam a Clear árnyalatot, mert alapvetően színezi nem ilyen termékkel szoktam a szemöldököm, de ez annyira megtetszett, hogy szerintem egy barnát is ki fogok próbálni. Gyorsan megszárad, nem túl vizes az állaga és nem keményíti meg a szemöldököt, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

fancy917

2021. július 1.

Sötétbarna árnyalata van nekem, és nagyon szeretem használni. Szoktam mahában is használni, de van mikor aláceruzázok, nagyon jól működik mindkét esetben. Sajnos sokszor lefelé állnak a szemöldökszálaim, ezzel sikerül megzabolázni őket, mert nem csak színt de tartást is ad, nem mellesleg természetes hatást kelt. Alap kellék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

senskin

2021. május 13.

Sötétbarnát vettem és nagyon jó. Előtte én szemöldököm kifestem por állagúval, erre húzom rá ívet csinálok neki és nagyon szépen tartósan fennmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

lillllllla

2021. május 1.

Lepkefing. A színtelen verziót vettem belőle, de semmit se csinál sajnos. Ennél csak jobb szemöldök spirálokat használtam. Olyan, mintha csak fésülgetném vízzel a szemöldökömet. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

betty23

2021. április 30.

Számomra ez egy nagyon pozitív csalódás. :) A színtelen verzió tulajdonosa vagyok. Nem igazán szedem a szemöldököm, csak a szálak hosszából szoktam levágni, de azért elég kuszák és mindenfele állnak sajnos. Ez a termék szépen tartja a felfele fésült formát, viszont mégsem olyan eyebrow lamination hatása van, nem beton merev. Nagyon fontos, hogy ez nem pereg és nem fehéredik ki! Lehet majd kipróbálok egy színezett verziót is. A keféje szerintem baromi jó, pedig próbáltam már pár drogériás szemöldökspirált. Árban teljesen korrekt, ennyit nekem bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Steareth-20 ti I eu 2 1