Maybelline

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. február 28.

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • praktikus kefével együtt

6 árnyalatban kapható

Bettina0225

2021. április 2.

Nagyon örülök, hogy beruháztam rá. Akciósan ilyen 4 euro körül lehetett. Médium brown árnyalatot vettem meg és teljesen meg vagyok vele elégedve. Tartós precíz végeredményt lehet vele elérni. Telibe veri a nagyobb márkákat. Az összetevôi is gyönyörûek. Könnyû vele dolgozni és a kefe is szuper, jól kifésüli a szálakat. Az elején nagyon megijedtem, amikor megláttam, hogy mennyire vékony a ceruza kitekerve, de szerencsére nem törik. (The Balm ugyanilyen vékony szemöldökceruzája ehhez képest nulla, rögtön letört már a tesztelés során) Biztos, hogy újra fogom venni, pláne, hogy ilyen olcsó. Nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

dreadfulcommenter

2021. március 15.

Már a másodikat vettem meg belőle. Tökéletesen passzol a szemöldököm színéhez, pici a hegye, könnyű vele dolgozni. Imádom, hogy van kis kefe a másik végén. Nagyon praktikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

lovereira

2021. március 14.

Elhasználtam már párat belőle. Szeretem a vékony hegyét, hogy találtam olyan színt, ami megy a szemöldökömhöz, és nem vöröses árnyalatú, nem mászik el. Előtte a NYX Micro Browt használtam, amit szintén szerettem, de drágább volt, és gyorsabban fogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

LiiL

2021. február 16.

Már a harmadikat veszem. Annyira könnyű vele dolgozni, hogy még egy olyan béna kezű is megoldja mint én. Tartós, és szépek a színei. Valóban hamarabb elfogy mint a mezei társai, de ennyit beáldozok a kényelem oltárán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

gzsuzska03

2020. december 2.

Light blonde árnyalatban vasároltam meg, tökéletesen passzolt színben a szemöldökömhöz. Tartóssagra 10 pontot adnék. Nem kenődik, az egyik legjobb amit eddig használtam. De nagyon nagy hátránya, hogy maximum 3 hétig volt elég ezért csak 3 csillagot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Queen16

2020. október 15.

Életem első szemöldök ceruzája ha nem is az első amit használtam, és utcára mentem vele... hát szemöldököt jol rajzolni nem tudok még.. de a szín az jó eltaláltam a fekete szemoldokomhoz egy melybarna hogy ne legyen tulzas.. viszont a ceruza über hamat fogy! Kb ha mindig használnám szerintem hetente vehetnék újat és nem olcsó szemöldök ceruza így nem éri meg, 2×használtam és már a negyede elfogyott.. szoval ezért levonok egy csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Piko888

2020. október 12.

Én a tégelyes szemöldök gélek híve vagyok, de annyi jó véleményt olvastam, hogy muszáj volt kipróbálnom.Blonde árnyalatban vettem. Kicsit sárgás szőke - hidegebb árnyalatban jobb lenne - de egészen jól passzol. Könnyű vele dolgozni, természetes a végeredmény és tartós is. Kicsit keményebb, mint vártam, de nem zavaróan és legalább nem kenődik. Ami nekem negatív, hogy nem gyorsabb számomra mint tégelyes géllel és ha a mennyiségét nézem, drágább is. Plusz a gél elég egy évig. Remélem legalább egy hónapig kitart, de sajnos az egyik szemöldököm elég hézagos, arra sokkal több kell. Lehet, hogy újraveszem, mert azért mindenképpen könnyebbség, hogy nem kell ecsettel bíbelődni+ ecsetet mosni, ami a reggeli rohanásban nem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Kremcica

2020. október 7.

Sötétszőke hajamhoz Blonde és Soft Blonde árnyalatokat vettem meg. Nem tudtam dönteni és igazából még most sem tudom melyik a jobb. Mindkettőt szeretem. A Blonde természetesebb hatású de kissé sárgás beütésű, a Soft Blond definiáltabb de hidegebb tónusú. Összehasonlítani csak a Catrice Slim'matic ceruzájához tudom amit nagyon szerettem, de röhejesen kevés van benne. Ráadásul ehhez képest sokkal krémesebb. Mikor ezt megvettem először azt hittem ki van száradva, mert kevést színt adott le valószínűleg mert keményebb az említett előbbinél. Emiatt viszont sokkal finomabb vonalakat tudok ezzel húzni (csak kiegészítem a meglévő szemöldökeimet, nem színezem van rajzolom nagyobbra), természetes valódi hatású szemöldököt alkotok minden alkalommal. Tartós is, jó árban van és van benne elegendő anyag. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Pownie

2020. szeptember 23.

Nekem a hajamhoz képest sokkal világosabb színű szemöldököm van, és nagyon gyér is. Cserébe viszont hosszú szálú, így ha kitépek egy szálat, annak a helyén konkrétan megszakad a szemöldököm, lesz egy lyuk. :D Egy ilyen baleset miatt álltam rá a szemöldökceruzákra, és rögtön ennél, az első kipróbált terméknél maradtam. Szerencsére szép íve van a szemöldökömnek, szedni se nagyon kell mellőle, úgyhogy csak áthúzom párszor az ívét, és meg is vagyok.
Mivel vékony a ceruza, csak nagyon keveset szabad kicsavarni a csomagból, különben törik. Én féloldalasan rajzolok vele, akkor lesz egy kis hegye meg vastagabb oldala - azt használom, amelyik épp kell. Nap végéig kitart, nem kenődik el, maximum picit fakul, de úgy legalább természetesebb. Arra nem jó szerintem, ha valaki ezzel akar szemöldököt rajzolni magának.
A színeket jól eltalálták szerintem, nem üt el a hajamtól és van választék is belőle. A kefét ritkábban használom (kisollóval szoktam rövidíteni a szálakon, hogy ne álljanak öszse-vissza), de az is jó szolgálatott tett már párszor. Mondjuk jó lenne egy kefétlen verzió is, mert sajnálom kidobni és mindig újat venni.
Kb. 1-1.5 hónap alatt fogy el egy ceruza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kb. 1-1.5 hónap alatt fogy el egy ceruza.

BeataK

2020. szeptember 8.

A Mac Shape & Shade helyett vettem meg olcsóbb, drogériás alternatívának, mivel abból is csak a filc részt használtam és elég gyorsan kifogyott, nem éreztem túl pénztárcabarátnak.

Azt hiszem, maradok ennél és feltankolok belőle, mert minimális különbség van a két termék között minőségben, de árban óriási.
Persze a kettő más elven működik, de ugyanúgy szép, egyenes és éles kontúrokat lehet húzni és szálakat rajzolni mindkettővel.
Ez egy tényleg jó drogériás termék és árban is nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Ez egy tényleg jó drogériás termék és árban is nagyon szuper.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil