Maybelline

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. február 28.

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • praktikus kefével együtt

6 árnyalatban kapható

2020. május 19.

A legjobb szemöldökceruza amit eddig próbáltam. Tényleg ultra vékony, precízen lehet vele dolgozni, tartós is és színben is megfelelő, nem túl vöröses, ami nekem mindig problémám a szemöldöktermékeknél. Imádom, hogy nem kell hegyezgetni, többször újravettem deep brown árnyalatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Lencseee

2020. április 13.

én elviselném, ha egy kicsit puhább lenne, de drogériás fronton -ahol ugyanez a slim verzió klassz az essencetől és a catricetől- ez egy korrekt mennyiség, nem fogy el napi használat mellett egy hét alatt. Nekem kb.ugyanaz, mint a NYX-é;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

dlrexqs

2020. március 28.

A minap figyelmetlen voltam és a jól bevált Brow Precise Micro Pencil helyett ilyet kaptam le az állványról, persze már csak otthon vettem észre a tévedést. Igazából nem bánom, mert így legalább megismerhettem a Maybelline legújabb(?) szemöldökceruzáját is. Középbarna árnyalatút hoztam el, ami tökéletesen illik a szőkésbarna hajamhoz.
Körülbelül azt tudnám elmondani róla, mint a fentebb említett társáról, annyi különbséggel, hogy ez tényleg nagyon-nagyon vékony. A legelső használat előtt féltem is, nehogy letörjön a vége, így is gyorsan fog fogyni mindennapos használat mellet, de szerencsére semmi ilyesmi nem történt.
Könnyen kezelhető, határozott vonalakat lehet vele húzni, szépen kitölti a pici hézagokat. Ráadásul nem is maszatolódik, bár sejtem, hogy ehhez köze van a szemöldökspirálnak (Maybelline-s az is) is, amit még pluszban felviszek fölé.
Nem is szaporítanám tovább a szót, szerintem jól megleszünk egymással ezután is, legközelebb talán őt választom majd, ezúttal tudatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Agicaa

2020. március 26.

A minap szereztem be ezt a kis cukiságot. Azt kell mondjam, hogy eddig nagyon jól teljesít. A hiányzó részeket klasszul kitölti, de ha véletlenül a szemdöldököm íve felé szalad a ceruza, az sem néz ki hülyén. Ez persze annak is köszönhető, hogy bár mediterrán bőrtípus vagyok, mégsem a deep brown, hanem a medium brown árnyalatot választottam. Ez se nem túl barna, se nem kevés nekem, pont jó. Kontúrozásra is tökéletes, pedig féltem, hogy túl éles kontúrokat fogok vele húzni, mivel tényleg ultra vékony a hegye, de szerencsére nem így lett. Szóval tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Jane

2020. március 15.

Ennek a terméknek az elődjét nagyon lehúztam, borzasztó volt a formulája, viszont ez egy nagyszerű verzió lett. Nekem csak a hézagok kitöltésére és kontúr meghúzására kell. Annyira bevált, hogy a többi szemöldök szépítő termékemhez már hetek óta hozzá se értem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

Lina14

2020. március 7.

Nekem a Medium brown van meg, elég meleg árnyalat, úgyhogy egészen jól megy a vörös hajamhoz. Nekem nem elég vékony, hajszálakat nem lehet vele szépen húzni, viszont a kitöltésre megteszi. Ár-érték arányban még mindig a catrice a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil