Maybelline

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 29.

A tökékletes szemöldökért egyszerűen! Pigmentált és krémes textúra kombinációja segít létrehozni a merész és szép szemöldökét.

4 természetes árnyalatban kapható

cskat

2021. február 21.

Megtalaltam a fiok hatuljaban es elfelejtve h szemoldokre valo csak gyors szemshadowkent feldobtam. Es az eredmeny 15 masodperces munkaval tokeletes. Lagy barna shadow, konnyen eldolgozhato, termeszetes es nem ul be a szemrancba. Most emiatt keresem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Kedi81

2017. augusztus 30.

Medium Brown árnyalatot vettem meg,nagyon jó kis termék lenne,ha nem lenne ilyen vastag a ceruza,mert sajnos a vékonyka szemöldökömnek csak az elejét tudom vele kihúzni,túl vastag ahhoz,hogy a végén is szép legyen,vagy nekem van túl vékony szemöldököm...:-)))
Amúgy nagyon szép a színe,természetes hatást lehet vele elérni,finom,puha a ceruza,de mégis nagyon tartós,lehet halványabb illetve többszöri áthúzással intenzívebb színt is varázsolni,nagyon jó kis cucc,de a kialakítása miatt viszont nem kapja meg tőlem a maximális csillagot....sőt még alszok rá egyet,lehet fel is teszem eladásra,reggelente semmi kedvem kísérletezgetni vele,hogy vékony vonalat tudjak húzni....így is mindig késésben vagyok:-)))
Nem tudom itthoni üzletben ennyi-e az ára,mint ami fel van töltve,én 10 Euro körül vettem Ausztriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Isopropyl Myristate