Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: I Made It! I Love It!, Módosítva: 2016. március 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos textúrájú, intenzív ajakrúzsok ceruza formában.

10 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

1000 Ft Maybelline Color Drama Intense Velvet Ajakceruza
Ár: 1000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
ktimea

2019. január 12.

Túlságosan krémes és elkenődik a száj szélén, de egy kis púderrel lemattítva egész jó, a színek is szépek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

racheldawes

2018. november 26.

Eddig csak az 'in with coral' fantázianevűt próbáltam még, de annyira megszerettem, hogy most tervezek további három színt rendelni belőle. Gyönyörű színe van, nyáron imádtam viselni, de még most, a borúsabb napokon is felkenem néha, feldobja a hangulatom a maga különlegesen üde árnyalatával. Nem igazolódott be a sejtésem a szárító hatásával kapcsolatban, ugyanis egyáltalán nem szárít jobban, mint más rúzsok vagy rúzsceruzák, és csak minimálisan ül bele a ráncokba. A tartósságát átlagosként jellemezném. Engem a hegyezés sem zavar, ugyanis nem kopik belőle látványosan több ezzel a megoldással, mint amennyi a "hagyományos" társaiból fogy a használat során. Végül, de nem utolsósorban pedig ki szeretném emelni a termék nagyon kedvező árát (1.150 ft-ért már hozzá lehet jutni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

katagali92

2018. május 18.

630 Nude Perfection-t próbâltam ki, akciósan féláron vettem. Szerintem ennyi pénzt meg is ért, de teljes áron nem venném meg. Kicsit szárít, de csodàs színe van és egy mozdulattal fel lehet vinni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

izabella73

2018. május 17.

Dm-ben le volt árazva,így két színben is megvettem,az egyik a minimalist ami egy világos rózsaszínes enyhén csillámos,a másik a keep it classy ami egy sötétebb lilás-pinkes.Mindkettő szépszín,de kicsit nekem furcsa az ize,és szárít is.Én önmagában nem használom csak szájkontúrnak vagy folyékony rúzsok alá,mert így jobban bevált.Vannak ennél jobb rúzsok is,de végül is nem bántam meg hogy megvettem,bár eredeti árát szerintem nem éri meg de így leárazva ennyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

Szilviams0118

2018. május 14.

110 Pink So Chic árnyalatot szereztem be 400 Ft-ért, simán megérte, gyönyörű színárnyalat, nagyon szépen pigmentált, tartóssága közepes, de ez nem újdonság. Több árnyalat is tetszett, de sajnos mindet kipróbálgatják, hiába kint a teszter....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 3.

Két nyári árnyalatom van belőle: az egyik (az x-edik) koráll árnyalat (420 in with coral) és a bronzos sminkhez a 630 nude perfection.
A korállos matt hatású, a nude pedig inkább kissé bronzos és fényesebb. Jó kis táskabarát termékek, és elég sokáig fenn is maradnak. Én szerencsére nem tapasztaltam, hogy csúnyán kopna, minthogy azt sem, hogy szárítana.
Jó, de nem az a kategória, amiért különösen lelkesedni tudnék, és teljes áron sem hiszem, hogy megvenném.
Egy kipróbálást azért természetesen megért, de maradok a hagyományos rúzsoknál, azokat legalább nem kell hegyezni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 3.

Enc

2018. április 20.

Régóta megvan, szilvaszínben. Nagyon szeretem, mert egész tartós, bár vastagabb rétegben el tud kenődni, pigmentált és könnyű felvinni. Minimálisan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

cicaaholdrol

2018. március 17.

420-as In with coral árnyalat van meg. Sajnos nekem nincs jó véleményem. Darabosan kopik, beleül a ráncokba, rászárad a szájra, egyszerűen ocsmányan néz ki :( pedig a színe gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

natulcien

2018. március 15.

Nagyon-nagyon szeretem. Hihetetlen milyen könnyen lehet vele bánni. Nagyon kellemes viselet, tartós, szép, és kifejezetten praktikus a ceruza formula. Nagyon rég szemezek a tűzpiros mellé, egy másik színnel is, be fogom adni a derekam.
2016 június 22.

Még midig meg van, és kicsit elhanyagoltam, de mikor megint a kezembe került, újra meglepődtem rajta mennyire krémes, könnyen eldolgozható és szép ez a formula. Tartós is kényelmes viselet is, nem szárít különösebben, mint más rúzs, szerintem nagyon eltalálták ezt a szériát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2016 június 22.

emeseee6

2017. december 16.

December: Hát tévedtem ,kibírt egy három fogásos vacsit :D Nyilván jött le vmennyi,de utána is teljesen megfelelően nézett ki :O Ennyi pénzért ajándék.

Október:Most vettem G napokon,teljesen veletlen akadtam ra. Eloszor igazabol csak a szine miatt hoztam el,teljesen beleszerettem. (210 keep it classy) De azota elvarazsolt az egesz, ahogy van. Iszonyu konnyu es praktikus a felvitel,kenyelmes erzes viselni,nem maszkal. Kicsit fog ,de valahogy a szajrol nem tunik el a szine . Mondjuk csak cigiztem vele.
Nem szarit,es halisten nem is az a kretamatt,inkabb satin fenyu. Nalam 5* meg ha nyilvan 3 fogasos ebedeket nem fog kibirni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate