Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kisimítja és tökéletesíti a bőrt, ezzel létrehozva egy hibátlan alapot a könnyű sminkfelvitel érdekében. A sima gél formula azonnal átalakítja és kisimítja a bőrt, csökkenti a pórusok méretét.

senethiel

2014. szeptember 15.

Én elhasználtam egy csomaggal, és teljesen megvagyok vele elégedve. Szép simává teszi a bőrt és csökkenti a pórusokat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).