Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: viragszonja, az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2020. július 6.

• tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • nem szárít
  • tökéletes arcbőr hatását kelti

4 árnyalatban kapható

Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor próbált, nagyon kevés hiányzik belőle, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom

yokkoa

2021. január 19.

Imádom. Szép összetevők, jó eldolgozhatóság, tartós, szép eredmény, olcsó. Egyetlen bajom vele, hogy annak ellenére, hogy ez setting powder, csak 4 színben kapható, és azok is mind nagyon világosak. Ezen kívül tök jó! Mattításra, fixálásra, szem alatti karikák halvábyítására is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Viktoria_fks

2021. január 12.

A DM-ben most 999 Ft-ért volt le árazva és mivel szerettem volna már púdert cserélni, így erre esett a választásom.
012 Nude árnyalatban hoztam el, szép világos, de nem az fehér.
A csomagolása jó, nem könnyen nyílik, de nem is kell megszenvedni a kinyitásával.
Elég szépen lehet vele dolgozni, alapozó fölé használom, szépen lemattítja a bőrt.
A T vonalban borzasztóan zsíros / olajos a bőröm, így máskor 2-3 óra el teltével már mindig újra kellett púdereznem.
Ennél nem tapasztaltam. Persze nem tart ki egész nap, de ahhoz képest jól bírja.
Nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

012 Nude árnyalatban hoztam el, szép világos, de nem az fehér.
Nem bántam meg.

senskin

2020. december 2.

A 006 os szinből már a második darabot veszem. Eddig még puderbol ugyanazt nem vettem újra. Könnyű, szép a színe. Nem tapad rám, nem vastag. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

Bajzatv

2020. november 29.

olajos bőrön is tartós, nekem bevált. Sokáig elég, hónapok óta napi szinten használom, a fele fogyott még el csak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Lilla16

2020. október 25.

A legvilágosabb árnyalat szépen működik, ezelőtt már jó ideje inkább színtelen púdert használtam, annyira nem passzolt egyik sem. Szeretem használni, de nekem nem tökéletes, ha keveset teszek fel akkor nagyon hamar átfénylik, több pedig már elég maszkos, nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

dottya

2020. szeptember 27.

Szuper, hogy van belőle nagyon világos árnyalat, ami illik a bőrszínemhez. Nem okozott pattanásokat, nincs mű hatása, ecsettel könnyű felvinni. Az alapozó fixálására használom főleg, amire tökéletes, szép matt marad az arcom hosszú ideig. Ha csak önmagában használom napfényvédő fölé, akkor viszont átfénylik. Kombinált, inkább zsíros bőrrel és megfelelő adagnyi napfényvédővel viszont eddig még semmi olyat nem találtam, ami tökéletesen mattítana :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

gocrueltyfree

2020. március 1.

Egész jó kis púder nem lesz túl poros hatása az arcnak és mattít egész jól fixál, szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Diaaa

2020. február 19.

Eddigi legtökéletesebb púderem. Nem porol. Megfelelő alapozás után szépen fed, mattít és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

viragszonja

2020. január 23.

Kedvenc púderem, szép hatást lehet vele elérni, kevés termékkel, és ez az első púderem, ami nem oxidálódik az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol