Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Bőrtípus:   Normál

Megújult változat!

Könnyen eloszlatható színek, amelyek minden bőrtónushoz illenek. Pigmentekben gazdag színek, amelyek minden bőrtónushoz illenek. Krémes, sima textúra a könnyű felvitelért.

3 árnyalatban kapható

Ponyshop

2019. november 30.

Egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk. A Plum árnyalat van meg, gyönyörű színe van, nagyon szeretem. Lehet szépen építeni, nem lesz azonnal tolakodó, természetellenes. Viszont rajtam kicsit sem tartós. :( Főleg ha nagyon halványan viszem fel, egy óra múlva már semmi nem látszik belőle. Megpróbálom majd erősebben, de pont erre a halvány, hidegben-kicsípte-az-arcom-a-hideg hatásra szertettem volna halványan használni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Ophelia

2019. november 9.

A 45ös plum árnyalatot vásároltam meg, kissé aggódva, elég sötét szín, egész különleges ez a szilvás beütés, de meglepően jól passzol a világos arcszínemhez. Megfelelően pigmentált, szépen el lehet oszlatni a bőrön, és nekem az egész napot kibírta. Végre egy jó pirosító! Picit nehéz kinyitni, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

ancsi0824

2019. október 23.

Jól pigmentált, kellemes színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Jól pigmentált, kellemes színek.

Lina14

2019. május 27.

Nekem 2 van meg, a világosabbak, az egyik a 30 rose, ami egy világos pink arany csillámokkal, illetve a 40 peach, egy barack arany csillámokkal.
Kicsit púderesek, de nagyon szépen el lehet őket dolgozni, elég pigmentáltak, de nem túl erősek, lehet őket építeni. Kevés is elég belőle, sokáig kitart, illetve megfelelő alappal tartósak is. Nagyon jók, bár van Essence pírem, amik ugyanez hozzák egy kicsit olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

pankalany

2019. május 10.

Én vagyok az első véleményező? Nem is értem. Ár/érték arányban azt hiszem megtaláltam a mostanság kapható legcsodásabb pirosítót. 40-es Peach árnyalat boldog tulajdonosa vagyok és ódákat tudnék zengeni róla. Természetes finom szín, enyhe, nagyon elegáns fénnyel, nem tolakodó csillámokkal mert attól kivagyok. Építhető, tartós és szerintem az ára is szuper! Vegyétek!

(Zárójelben de tényleg csak apró betűvel annyi, hogy a zárószerkezet egy pöttyet nehezen nyílik, emiatt kétszer már elejtettem szívroham közeli állapotba hozva magam hogy elveszítem a "drágaszágomat", de szerencsére semmi tragédia nem történt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol