Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Bőrtípus:   Normál

Megújult változat!

Könnyen eloszlatható színek, amelyek minden bőrtónushoz illenek. Pigmentekben gazdag színek, amelyek minden bőrtónushoz illenek. Krémes, sima textúra a könnyű felvitelért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: BPetra22
Állapot: Használt, de még rengeteg termék van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés alapján
Ár: 1000 , Eladó: blanzsi
Állapot: 1x próbált , Helyszín: --, fizetés: Foxpost v postán maradó előre utalás után

narancsdzsem

2020. augusztus 28.

45 Plum árnyalatot vettem meg, de sajnos nem eléggé hideg az árnyalat a tél típusomhoz. De semleges vagy meleg típusú csajsziknak szerintem jó lehet, főleg, hogy elég szolid a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Fehereszti

2020. augusztus 12.

A peach árnyalat birtokosa vagyok, nem rossz de nem lett a kedvencem. Egyrészt tényleg nem tartós sajnos, hamar elillan a színe. Viszont szépen építhető és a szín is szép természetes, nem tolakodó. Ennél is viszont jobban szeretem sokkal a kis bogyós Bourjois pirosítóim, azokat semmi sem tudta eddig lepipálni. Szóval ehhez nem sokat fogok nyúlni. Egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Judy1

2020. július 20.

Nagyon megtetszett a 30 - Rose árnyalat, így próbaszerencse alapon megvettem. Nagyon szeretem. nem porzik, szépen el lehet dolgozni (RT ecsettel viszem fel), a benne lévő pici csillámok még üdébbé varázsolják az arcot, de egyáltalán nem zavaróak - számomra nehéz olyan terméket találni, ami pont eltalálja a csillám mennyiséget. Tartós, délután egy frissítés ráfér, de még akkorra sem tűnik el teljesen. Fogok más színben is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

racheldawes

2020. június 19.

Nemrég a Rossmannban a pirosítók között keresgéltem, hogy találjak egy új terméket a korábban használt Alverdés helyére. A jó vélemények és összetevők, illetve az akciós ár hatására döntöttem mellette (030), amit nem bántam meg. A színe pont ideális nyárra, a pinkes-barackos árnyalat nagyon szépen mutat a lebarnult arcbőrön, és kis a csillámok is hozzájárulnak az üdébb tekintet kialakításához. Egyedül a tartósság terén nem teljesít olyan jól (délutánra már kissé megkopik, ezért fel kell frissíteni), de ez elhanyagolható tényező az összhatást tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Sjulia88

2020. április 23.

Ma jutottam hozzá az 55-ös Berry nevű árnyalathoz. Szeretem ezt a színt az előzőnek is hasonló árnyalata volt. Tesztelni fogom, de elsőre szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Natalie

2019. december 11.

4 árnyalatban kapható(már). Nekem a 10es számu Buff a kedvencem,a szerintem mindenkinek jó árnyalat. Télen,nyáron. Érdekes,h nem hófehér a bőröm,mégis sokszor a legvilágosabb árnyalatok passzolnak hozzám. Szépen építhető,alapjáraton ezen pirosítókat szeretem,sokkal kihasználhatóbbak és egyszerűbb velük a szépítkezés. Rajtam nagyon tartósnak bizonyult,jobban bevált mint a MAC pirjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Ponyshop

2019. november 30.

Egyelőre 3 csillag, aztán meglátjuk. A Plum árnyalat van meg, gyönyörű színe van, nagyon szeretem. Lehet szépen építeni, nem lesz azonnal tolakodó, természetellenes. Viszont rajtam kicsit sem tartós. :( Főleg ha nagyon halványan viszem fel, egy óra múlva már semmi nem látszik belőle. Megpróbálom majd erősebben, de pont erre a halvány, hidegben-kicsípte-az-arcom-a-hideg hatásra szertettem volna halványan használni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Ophelia

2019. november 9.

A 45ös plum árnyalatot vásároltam meg, kissé aggódva, elég sötét szín, egész különleges ez a szilvás beütés, de meglepően jól passzol a világos arcszínemhez. Megfelelően pigmentált, szépen el lehet oszlatni a bőrön, és nekem az egész napot kibírta. Végre egy jó pirosító! Picit nehéz kinyitni, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

ancsi0824

2019. október 23.

Jól pigmentált, kellemes színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Jól pigmentált, kellemes színek.

Lina14

2019. május 27.

Nekem 2 van meg, a világosabbak, az egyik a 30 rose, ami egy világos pink arany csillámokkal, illetve a 40 peach, egy barack arany csillámokkal.
Kicsit púderesek, de nagyon szépen el lehet őket dolgozni, elég pigmentáltak, de nem túl erősek, lehet őket építeni. Kevés is elég belőle, sokáig kitart, illetve megfelelő alappal tartósak is. Nagyon jók, bár van Essence pírem, amik ugyanez hozzák egy kicsit olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol