Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 22.

Ásványi alapú, könnyed formulájú porpúder, mely kontrollálja a fényesedést és kisímitja a bőrt.

Talc 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Silica

zsucci93

2019. február 5.

Külföldről rendeltem, mert itthon nem lehet kapni. Mindenki ódákat zengett róla a YouTube-on, én személy szerint nem értem miért. Nem jött be. RCMA-t használtam eddig, a zsíros bőrrömre még az is jobb volt, mint ez. Nem olyan tartós, mint vártam volna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone