Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, az összetevőket feltöltötte: panna, Módosítva: 2014. november 24.

Természetes hatású, könnyed púder, mely tökéletesen illeszkedik a bőr tónusához. Olajmentes, nem komedogén formulájának köszönhetően bármilyen bőrtípus esetén használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nyuszikaaah

2020. április 6.

Szerintem borzasztó! Pattanásos leszek tőle, és minden apró bőrszín egyenetlenségre azonnal felhívja a figyelmet. Messziről elkerülni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

Stenico

2020. február 25.

Pozitiv: jo a csomagolas, jol eltalalt a szin (250) Negativ: tul eros a selyemfeny benne, de valahogy megis összehuzza, szaraznak, oregnek mutatja a bort. Par nap hasznalat utan mintha tobb apro mitesszerem is lenne:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

esztietta

2018. november 11.

Nem használok alapozót és nagyon jól fed!:)
Mindig olyat keresek, ami hosszantartó és nem megterhelő a bőrömnek, ez a termék pont ilyen! Ráadásul nagyon praktikus a csomagolása, két árnyalat közt vagyok, pont nincs olyan szín belőle, mint az arcbőrömé, kicsit sápadttá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Nem használok alapozót és nagyon jól fed!:)

muszika

2018. április 30.

Szeretem ezt a púdert, nekem sokáig matt és nem természetellenes hatású az arcon. Nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

_ca_

2018. február 11.

Természetes hatású, közepes fedésű púder, ami szépen illeszkedik a sminkemhez és semmiféle problémát nem okozott. Nekem egyedül a tartósságával van gondom, pár óránál tovább nem tart, de mivel a csomagolását nagyon jól átgondolták, nyugodtan be lehet dobni a táskába és nap közben korrigálni, ha épp arra van szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Agooom

2017. október 15.

Nekem tetszik ez a termek ar ertek aranyban. En clinique vagy max factor alapozoval hasznalom es megis szep es tartos a vegeredmeny. Nekem kicsit sem fenylik, foleg pl egy Catrice-hez kepest (sajnos az nekem egyaltalan nem vallt be), nem foltosodik szoval osszesegeben elegedett vagyok:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

pd199288

2017. június 22.

Akciós áron vettem meg. Nekem elsősorban a csomagolása tetszett meg, egyébként rimmel és catrice púdert használok, csak azok állandó jelleggel összetörve a táskámban kiborulva végzik.. Nekem nagyon nem jött be ez a púder, nem a saját alapozójával használom, de szörnyű.. Nagyon porzik, nem is hosszú a hatása, nagyon hamar fénylik tőle újra az arcom. El fogom használni, de újravenni semmi pénzért nem fogom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

szofiaa

2017. február 3.

Nagyon sokáig a Rimmel stay matte púderét használtam és kb 2-3 hete cseréltem le erre és maximálisan megérte. Imádom ezt a púdert, valami hihetetlenül gyönyörű az arcomon és a FIT ME alapozóval együtt egész napos fedést adnak , már csak ráadás, hogy nagyon könnyű viseletet biztosít. IMÁDOM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

murczinodett

2015. október 30.

Szeretem, mert nem lesz tőle az arcom nagyon púderes hatású, se maszkos, de nem is mattít annyira, mint más púderek, ezt többször kell felvinnem a nap során, hogy ne csillogjon a bőröm, de nem bánom, mert természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Anita1984

2015. szeptember 24.

A másodikat használom, igazán jó mattító és fixáló hatása van. Kompakt kis doboz és 1 évig is elég mennyiség. 4 csillag, mert 1 hete az Artdekós színtelen fixáló púderét vásároltam meg és pár fokkal jobb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.