Maybelline

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkati15, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

2 fázisú formula a dupla hatásért:

• Kék fázis a gyors hatásért: a kíméletes olajjal dúsított kék fázis eltávolítja a vízálló szemfestéket egy pillanat alatt.
  • Tiszta fázis a kíméletes frissítésért: a tiszta vízalapú fázis kíméletesen eltávolítja a Make-up maradékát. Frissít és nyugtat.

Használat előtt alaposan felrázandó

claudia.nyilas

2021. július 14.

Az Alverde-s mellé nyúlás után ez egy jó véletlenszerű vétel volt. Egyáltalán nem csíp, szépen leszedi a sminket. Nekem bevált. És töredéke a drága Lacome-os Bifacil-jának, ami még ráadásul iszonyú zsíros bevonatot is hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

senskin

2021. május 7.

Többet méregdrága nem kell, mert ez annál is jobb! És sokáig elég! Szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

tnorazso

2018. november 14.

Legjobb szemfesték lemosó, amit eddig próbáltam. Dörzsölés mentesen lehoz mindent. A szememet sem csípi. Már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

szeliger

2018. május 12.

Jó kis lemosó, nincs semmi baj vele. Mindehhez még az ára is barátságos, én még a fent jelzettnél is olcsóbban, 595 Ft-ért vettem kb. egy hónapja a Müllerben. A szememet nem csípi, szépen eltávolítja a szempillaspirált is dörzsölgetés nélkül. Azt hiszem, kiütötte a Nivea kétfázisút a nyeregből, áttérek erre, bár máshol is kapható lenne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

andigina

2017. szeptember 7.

Már másodjára veszem újra. Eddig ez vált be leginkább. Dörzsölés nélkül leszedi a szempillaspirált is, és ami a legfontosabb, hogy nem irritálja az érzékeny szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dius89

2017. május 19.

Nem használok vízálló spirál, de így is megszabadított jó néhány pillámtól, pedig próbálok nagyon óvatos lenni. Nem csíp, olajos érzetet hagy, de engem ez nem zavart. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

dorcus89

2016. november 20.

Már sokadszor veszem újra, nagyobb Müllerekbe nálunk is kapható. Jobb mint a Baleás kétfázisú, viszont olcsóbb mint a Bourjois, de ugyanolyan hatásos. Nekem nagyon érzékeny a szemem még a nagyon bio/natur sminklemosók is csípnek, de ő nem. Nagyon jó az ára is és tényleg leszedi a legvízállóbb sminket is. Még biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

vkati15

2016. július 28.

Frissites 1: Szerencsere nem o volt a bunos, igy tehat csak ajanlani tudom.

Szeretem használni, tényleg könnyen tisztít. Sajnos most érzékeny lett a bőröm és éppen keresem a hibást, remélem nem ő volt a ludas. 4 csillag mivel biztos van jobb is a piacon, de addig amíg megtalálom ez is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Frissites 1: Szerencsere nem o volt a bunos, igy tehat csak ajanlani tudom.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol