Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Bőrtípus:   Száraz

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

Sötét padlizsán szín lapult meg a fiókban - és milyen szép! A helyén marad, nagyon tartós, de akkor miért is nincs már közöttünk???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

borb.biaa

2016. július 22.

Évekkel ezelőtt vettem egy ilyen szemceruzát, fekete színben, még mindig van belőle egy kicsi. Nagyon szerettem, jól fogott, és tartós volt a vízvonalon is. Kár, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Kodi

2016. március 23.

Ebből az anthracitszürke korának legjobb drogériás szemceruzája volt: puha, tartós, könnyen kezelhető. Sajnos már ezt sem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Jossie

2014. július 17.

Egy szürkés-kékes árnyalatom van meg már úgy másfél éve. Nagyon ritkán használom, mert túl macerás. Nekem túl kemény, törik, karcol, viszont ha megküzdök vele, akkor nagyon jól mutat, és igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Underbelly

2014. február 26.

Ma vettem egy fehéret a Rossmannban, 100Ft-ért, és bőven megérte! Jól fog, tartós és sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Natalka

2013. szeptember 10.

Nemrég vadásztam egy ilyet a DM-ben, kemény 99 ft-ért.
A zöld (metallic green azt hiszem) árválkodott ott egymagában, nem hagytam ott, főleg ennyiért... Az az igazság, h innentől kezdve teljesen mindegy milyen lett volna, mert 100 ft-ért ma már egy gombóc fagyit nem kapok. De szerencsére még jó is, nagyon tartós, alig lehet lemosni (nemhiába vízálló), és fantasztikus a színe! A barna szememet remekül feldobja. (amúgy teljesen az az árnyalat, mint az egyik szintén kivont Maybelline mono, a Blue Lagoon. az csak látszatra "blue", amúgy echte fényes zöld felkenve :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Nemrég vadásztam egy ilyet a DM-ben, kemény 99 ft-ért.

didus

2013. január 24.

Nekem ez a szemceruza nagyon nem jött be. Túl kemény volt és túl vékony, könnyen tört.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Emmeline

2012. október 6.

Akciósan vettem az Elegant Wite-ot és a Glam Plum-ot, mindkettőt lerobbantani is alig lehet, jól eldolgozhatóak, és nagyon szép színek, de a vízvonalból egy pillanat alatt elmásznak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

kova

2012. június 18.

Barnában használom, nagyon szeretem, pont annyira puha, amennyire kell, szép a színe, nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

feanri

2012. június 11.

kék,zöld,lila és fehér van meg,én nagyon szeretem! szép intenzív színe van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 11.

kék,zöld,lila és fehér van meg,én nagyon szeretem! szép intenzív színe van!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.