Maybelline

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. március 31.

Bőrtípus:   Zsíros

Áttetsző sminkfixáló spray mattító hatással a hosszantartó sminkért. Gondoskodik a smink tökéletes rögzítéséről, így nem kell tartani az esetleges elmaszatolódástól, mattító hatása pedig megkoronázza a végeredményt

Lina14

2021. január 12.

Nem a legmattabb fixáló, de elég jó. Mondjuk 6 óra után azért már átfénylettem, de addig szépen tartott a sminkem. Amikor fújom nem ken el semmit és van ugyan egy kevés műanyagos illata, de gyorsan elillan

Update: párszor még használtam és elkazdtem érezni azt a rettenetesen alkoholos szagát, mire rájöttem, hogy rengeteg denaturált alkohol van benne, ami hosszútávon kiszárítja a bőröm. Rettenetesen megutáltam, elhasználom és kidobom, rá sem nézek majd a boltban....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Meglepő, hogy nincs több vélemény...én már a második flakonnal használom, mert egész jó...nyilván nincs olyan jó, mint az Urban Decay fixálója, de van olyan jó, sőt, talán egy kicsit jobb, mint a Revolution-ös. Az elsőnek valami bajság volt a szórófejjel, mert köpködött, de ez az új meglepően, nagyon jól porlaszt.
Én nagy mattítást nem várok tőle, teljesen nem is mattít le, de segít a helyén tartani a sminkemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.