Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   5,4 ml
Kategória:   Sminkek szájra

• hidratálja és puha tapintásúvá teszi ajkait
  • telté, és ragyogóvá varázsolja ajkait
  • könnyed, kényelmes, gyors felvitel
  • enyhén színezi az ajkakat
  • nagyméretű aplikátorfej
  • ragyogó finisű

10 árnyalatban kapható

Maybelline Lip Lifter Gloss Stone
Ár: 1500 , Eladó: Halcyon
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a MOM parkban vagy Újpesten, de Foxposttal is tudom küldeni a vásárló költségére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

meaviolet

2022. június 27.

Megvettem a Petalt, ami egy csodaszép rózsaszín, olyan természetes, picit mályás, nagyon tetszik. Az illata nem elviselhetetlen, nem ragad, és észrevétlen, hogy ott van. A tartóssága nyilván olyan, mint egy szimpla szájfénynek, viszont a bumszli applikátortól rosszul vagyok :D Nagyon vékony ajkam van, és nekem ez sok és idegesítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Szali1971

2022. május 14.

Két színt használok, a 004-es silk-et és a 008-as stone-t. Az első rózsaszínes nude, a másik barnás nude. Jó krémes, sűrű állagú, viszonylag tartós, szépen kopik. Drogériás viszonylatban szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Lina14

005 petal - sötétebb, mályvás pink
008 stone - hideg tónusú mályvás világos barna
009 topaz - meleg arany csillámos, kissé barackos nude
Mindegyik nagyon fényes, nem csíkoznak, szépen pigmentáltak, és egész tartósak
Nem ragacsos, de kicsit vaskosabb az állaga, engem az Essence egyik szájfényére emlékeztet ami szintén kocka alakú dobozban volt
Remélem több színnel is kijön a márka, biztos vennék még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Én eddig 3 színt is beszereztem:
Mindegyik nagyon fényes, nem csíkoznak, szépen pigmentáltak, és egész tartósak
Remélem több színnel is kijön a márka, biztos vennék még

annuss9

2022. május 5.

A 003-as, moon árnyalat van meg. Már rég kinéztem magamnak nagyon kellemes vaniliás illata van, én személy szerint szeretem a nagy bumszli applikátorát. Nem olyan tartós, de nem szárítja ki utána az ajkam. Nagyon szeretem:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

00LaurA00

2022. április 30.

Édeskés illatú,nem ragad,rúzs fölé is lehet használni,nem szárít.
Moon árnyalat van meg,imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 30.

Édeskés illatú,nem ragad,rúzs fölé is lehet használni,nem szárít.
Moon árnyalat van meg,imádom.

Noja123

2022. április 25.

Amber arnyalatban van meg, nagyon szep a szine es kellemes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Amber arnyalatban van meg, nagyon szep a szine es kellemes viselni.

aalexaa

2022. április 8.

Silk árnyalatban vettem meg, valamiért elcsábultam, pedig jó 15 éve nem nyúltam szájfényhez, egyértelműen rúzsos vagyok. Az illata nagyon kellemes, édeskés vaníliás (és egyébként az íze is!), az applikátort én szeretem, nincs extrém vastag szám, szerintem tök átlagos, és erre jól használható, két húzással megvagyok. Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy olyan, mintha semmit nem viselnék, én igenis érzem, de nem nehéz és kellemetlen érzés, még jó is, így legalább nem feledkezem el magamról és kezdem el lenyalogatni. Általában használok alá szájceruzát, mert úgy vettem észre, hogy a széleken különben hajlamos kicsit megfolyni, ráadásul így tartósabb is. A tartóssága egyébként nem túl jó, de persze nem is vártam mást. A felkenéskor lévő nagyon fényes, csúszós réteg kb 10 perc után megkopik, viszont azért óvatos ivással egy-két órát kibír. ráadásul nagyon könnyen, gyorsan, tükör nélkül is bármikor újrakenhető. Bulizni nem indulnék el ezzel, de hétköznapokra, rövidebb programokra teljesen jó. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem veszek többet, maradok inkább a rúzsoknál és a színezett ajakáolóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

tzrn7u67

2022. április 7.

Szintén egy nagy kedvenc. Jó az illata, nem hagy ragacsos tapadós érzetet, kellemes viselni és sokáig is bírja. A Stone árnyalatot használom és egyszerűen odáig vagyok azért a színért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

laurasztikus

2022. április 6.

Nagyon finom illata van, egyáltalán nem ragad. Moon árnyalatban van meg, nagyon szépen csillog és gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 6.

Whosthatfitgirl

2022. március 16.

Sajnos be kell, hogy valljam, bedőltem a körülötte lévő hipenak... Ez egy teljesen egyszerű szájfény, megboldogult tinédzserkorom Avonos szájfényeire emlékeztet mind az illata, mind az állaga. Kellemes viselet valóban, de azért ne csináljunk úgy, mintha azt a bizonyos spanyol viaszt találták volna fel...
Moon árnyalata van meg, nem szárít, de nyilván ezerszer kell naponta újrakenni, szájfény mivoltából fakadóan.
Ennyi pénzért nem drága, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Ennyi pénzért nem drága, de nem csodaszer.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).