Maybelline

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2020. november 11.

Ár:   $9
Kiszerelés:   5,4 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A hialuronsav tartalmú szájfény textúrája láthatóan kisimítja az ajkak felületét és extra fénnyel fokozza az ajkak hidratált kinézetét. Az eredmény - teltebb megjelenésű ajkak.

10 árnyalatban kapható

Ár: 1900 Ft (+630 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: kipróbált, a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás követően postán maradó ajánlott levélben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Destinyh

2021. február 8.

Update: Moon árnyalatot is beszereztem, annyira gyönyörű!!*-* Csak azt sajnálom, hogy nem az összes árnyalatot lehet itt nálunk kapni...:'( Van kettő gyönyörű pirosas epres árnyalat, ölni tudnék értük......

Imádom őket!!!!!! Kettő árnyalat van meg, a Topaz és a Silk, de a Topaz a kedvencem, a Moon árnyalatot is kinéztem már. Gyönyörűek az ajkakon! Kényelmes viselet, nem ragad, de érzem hogy hidratál, nem úgy mint más szájfényeknél hogy csak egy nehéz anyag van a számon és alatta meg ugyanolyan száraz ha letörlöm. Nagyon szépen kopik, szerintem tartós is egy szájfényhez képest. Bevallom azért elsősorban Fenty utánzatként ismertem meg, és nem csalódtam. Nem vagyok nagy Maybelline rajongó, de ezt a szájfényt nagyon jól összehozták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

szeliger

2021. február 1.

005 Petal árnyalatban. Az itteni jó vélemények keltették fel a kíváncsiságomat, de inkább ki kellett volna hagyni. Én ebből már kinőttem, nem az én korosztályomnak való termék ez. Ez a szögletes kiszerelés is kicsit fura, a kupak egyáltalán nem áll kézre, ahogy le- vagy visszatekerem, az éles szélek, sarkok a tenyeremet sértik. Az applikátor nyele viszonylag rövid, a fej pedig hatalmas. Nagyon sok szájfényt vesz fel egyszerre és a nagy fej miatt nehéz szépen, pontosan felkenni. Hidratáló hatása gyenge, mondjuk úgy, hogy nincs. Ha az ajkak bőre nincs előtte teljesen hidratált, maximálisan ápolt állapotban, akkor inkább kiemeli az egyenetlenségeket. A finom ráncokban hamar szétfut, rajtam nagyon igénytelenül néz ki. A szín egyébként szép lenne, egy málnás, közepesen intenzív árnyalat, talán a szín az egyedüli, amire nem panaszkodom.
Nagyon mellélőttem, majdnem pénzkidobás kategória, tőlem nem kap jó ajánlást, legalábbis ebben a színben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 1.

zita98

2021. január 31.

2 árnyalatban van meg ( Ice , Moon ), nagyon kedvelem őket.
Első olyan szájfény amit el tudok viselni a számon, mellette tartós is és nem ragad annyira mint a többi.
Illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

2 árnyalatban van meg ( Ice , Moon ), nagyon kedvelem őket.
Illata is kellemes. :)

Mancsoska

2021. január 27.

Teljesen odavagyok ezekért a szájfényekért, már 5 színt is beszereztem belőlük (Pearl, Moon, Silk, Petal, Topaz) és minden nap használom őket. Szerintem mindegyik szín gyönyörű (azok is, amiket nem vettem meg - egyszerűen rajtam nem állnának jól), nem ragad, nem csúszkál el. Szájfény, tehát nagy tartósságra nem kell számítani de én nem bánom, szívesen újrakenegetem őket nap közben. A Petal árnyalat kicsit pigmentáltabb, jobban oda kell figyelni a felvitelekor, de a többi színt akár tükör nélkül is bátran felkenem. Az applikátora nekem egy picit túl nagy és az édes illat engem néha kicsit zavar, ezért vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

LittleSpark

2021. január 26.

A 03as moon árnyalatot választottam. Nagyon szép természetes színe van a csillámok benne nagyon picikék így nincs gagyi hatása. Az illata nagyon kellemes nem émelyítő. Nem ragad, a sűrű állag miatt pedig nem mászkál el. Ha véletlen bekerül a számba az íze valami borzasztó. A számat nem simítja ki :D A mac ajakprimere ezt gond nélkül elvégzi de hát más árkategória. Összességében egész jó szájfény de több színt nem szerzek be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Lina14

2021. január 25.

Én eddig 3 színt is beszereztem:
003 moon - csillámos barackos, átlátszó
004 silk - közép rózsás szín, icipici pink fénnyel
005 petal - sötétebb, mályvás pink
Mindegyik nagyon fényes, nem csíkoznak, szépen pigmentáltak, és egész tartósak
Nem ragacsos, de kicsit vaskosabb az állaga, engem az Essence egyik szájfényére emlékeztet ami szintén kocka alakú dobozban volt
Remélem több színnel is kijön a márka, biztos vennék még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Én eddig 3 színt is beszereztem:
003 moon - csillámos barackos, átlátszó
004 silk - közép rózsás szín, icipici pink fénnyel
005 petal - sötétebb, mályvás pink
Mindegyik nagyon fényes, nem csíkoznak, szépen pigmentáltak, és egész tartósak
Remélem több színnel is kijön a márka, biztos vennék még

anita

2021. január 19.

Ez _A_ tökéletes szexi wet look lipgloss, amit 30 felett is bátran lehet használni!
Az Ice árnyalat pont annyira fényes, hogy nincs telitúrva csillámokkal, csak az a szép nedves hatás, ami tökéletesen kiegészít egy nude alapsminket. Szájfény, de nem a klasszikus ragacsos értelemben, még pont a határán van, hogy nem kellemetlen viselni, bár a hajszálak azért bele tudnak tapadni ha figyelmetlenek vagyunk. Tartós, az illata elfogadható (meglennék vele ha semlegesek hagyták volna). A csomagolás kialakítása végülis nem rossz, szokni kell hogy picike, erősen lenyomva kell zárni, az applikátor pedig nagyon rövid a duci fejéhez képest. Kíváncsi vagyok, ha kezd elfogyni mennyire lehet kinyerni belőle maradéktalanul az anyagot. Apró negatívumok ellenére évek óta messze a legjobb ár-érték arányban, lehet beruházok egy színes verziójára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

cicafun

2021. január 8.

Alapvetően nagyon elégedett vagyok a Maybelline szájkencéivel, így hát beneveztem rá. Megfogott, hogy van benne hialuron, mostanába mindenbe tesznek, gondoltam, akkor biztos csodaszer... Először is, én azért érzem, hogy kicsit ragad, hogy valami ott csücsül a számon réteg. Végül is szájfény, nem meglepő. Nem véltem felfedezni, hogy teltebbé varázsolná az ajkaimat, de ezzel együtt tudok élni. Tényleg hidratál, isteni az édeskés illata, gyönyörű fényt ad, átlagos szájfény tartóssággal. A Moon árnyalat van meg, túlzottan nem pigmentált, amúgy egy nude szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

laury98

2020. december 17.

Általában nem szoktam szájfényt használni, inkább rúzsokat, ez viszont egyből megfogott, amikor rátaláltam a DM-ben. Vettem is belőle két árnyalatot (Petal és Silk) és csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy WOW! Nagyon szép a színűk, ahogy az előttem levők is írták, teltebbnek tűnik tőle sokkal az ajkam. Annyira tetszik, hogy van, amikor csak itthonra felkenem, mivel ugye maszkkal nem lenne túl jó párosítás:D És örök hála, hogy tettek bele hialuront, mert nem csak hogy nem szárítja ki a szám, de olyan hidratált lesz lemosás után mintha csak a Carmexem használtam volna. Ha lehetne 6 csillagot adni én azt adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

rozsaanna

2020. december 10.

Annyira nagyon szeretem!! Gyönyörű árnyalatok, vizes hatás és kissé teltebbnek is tűnik tőle az ajkam. Biztosan be fogok szerezni több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).