Maybelline

Ár:   $9.99   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   $9.99
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony rúzs, a too faced melted lipstick dupe-ja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sarria

2018. május 4.

Én is Color Drama néven jutottam hozzá, nagy várakozás után. Csalódtam is benne rendesen, mint amikor az ember túlzott reményeket fűz valamihez. A pozitívum: jó kiszerelés, finom illat, nem hagy ragadós érzést maga után, nem szárít ki, szép színe van tubusban (mert az ajkakon aztán sehogy sem mutat)
Negatív: nagyon kenődik, színe alig van, inkább csak színezett szájfénynek nevezném és semmilyen evés-ivást nem bír ki. Csalódás, pláne az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

tunderelefant

2017. szeptember 20.

Nekem Color drama néven van meg, a 610-es árnyalat. Szerintem szuper nude szín, nem ragacsos és egész sokáig megmarad. A kopása sajnos nem egyenletes, de az applikátora szerintem nagyon király! (Még több ilyet a boltokba :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

czetterjuli

2016. október 18.

Kipróbáltam, de nekem nem igazán jött be. Nem olyan érzés volt, mintha rúzs lenne a számon, hanem egy furcsa, vastag szájfény. Kissé ragadt, és a nude szín csíkosan ment fel az ajkakra, ráadásul kiemeli a száraz részeket. Amúgy a németországi DM-ben limitált kiadásként van kitéve, és €5-ba kerül, de nekem annyit sem ért meg, mert az Essence rúzsaim kényelmesebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.